Igre Slagalice
Druge igre

asocijacoja za 15.11.2010.

Ma bas mastovito:belo-pranje.Samo,nije li pomalo neukusno?Dopalo mi se i :Tina Ivanovic-bambus.Ko je ta osoba?Pretpostavljam da je u pitanju neka zvezda(pevacka),a naslov onoga sto peva "Bambus"!?Nekako mi to ne ide uz potencijalne igrace "Slagalice".

 


 

7 za
0 protiv
sonjap59@hotmailcom
2010-11-15
???

Potpuno se slazem. Pretpostavljam da je Tina Ivanovic estradna umetnica kojoj ja treba da znam ime. Ja sam za to da se u globalu asocijacije koje zahtevaju poznavanje estrade i ostalih *cenzura* ne ubacuju u igru ako ih doda neki clan.

 

Posto ce ovo Supervizor verovatno videti odmah da ga pitam za jedno pitanje koje mi je zapalo u KZZ:

Aktuelni (2010) svetski rekord u ski letovima iznosi...245m, 239m, 238m, 241m. [Odgovori vrlo blizu jedan drugog].Zanima me sta Supervizor misli, koliko ljudi zna pravila ski letova, a kamoli koji je rekord u +-100m, a kamoli u +-10m, a kamoli tacno.Nije sad to ni vazno toliko.Samo me je iznenadilo koliko sam dobio nebulozno pitanje.

4 za
1 protiv
Šišarka
2010-11-15
???

Šišarka napisa...

Aktuelni (2010) svetski rekord u ski letovima iznosi...245m, 239m, 238m, 241m. [Odgovori vrlo blizu jedan drugog].Zanima me sta Supervizor misli, koliko ljudi zna pravila ski letova, a kamoli koji je rekord u +-100m, a kamoli u +-10m, a kamoli tacno.Nije sad to ni vazno toliko.Samo me je iznenadilo koliko sam dobio nebulozno pitanje.

... uh, ovo je verovatno promaklo, jer na takvim pitanjima obično povećamo raspon da bude recimo 145, 175, 238, 288. Čisto da razdvojimo ko to prati i ko ne. Samo, sada ne mogu da pronađem to pitanje. Zato je najbolje da ostavite primedbu nakon odigrane igre, jer se onda primedba direktno poveže za pitanje i lako je ispraviti.

3 za
0 protiv
Supervizor
2010-11-15
???

 

Supervizor napisa...

Šišarka napisa...

Aktuelni (2010) svetski rekord u ski letovima iznosi...245m, 239m, 238m, 241m. [Odgovori vrlo blizu jedan drugog].Zanima me sta Supervizor misli, koliko ljudi zna pravila ski letova, a kamoli koji je rekord u +-100m, a kamoli u +-10m, a kamoli tacno.Nije sad to ni vazno toliko.Samo me je iznenadilo koliko sam dobio nebulozno pitanje.

... uh, ovo je verovatno promaklo, jer na takvim pitanjima obično povećamo raspon da bude recimo 145, 175, 238, 288. Čisto da razdvojimo ko to prati i ko ne. Samo, sada ne mogu da pronađem to pitanje. Zato je najbolje da ostavite primedbu nakon odigrane igre, jer se onda primedba direktno poveže za pitanje i lako je ispraviti.

...Upravo si rekao koji je tacan odgovor smiley I da je takav bio raspon ne bih imao pojma, ali dobro, ipak je to igra sveukupnog znanja. Ko to prati njemu bi pitanje bilo taman.

 

Mislim da imam screenshot, sad cu da vidim koji je bio datum...... 2010-08-09, ako ti to nesto znaci.smiley

2 za
0 protiv
Šišarka
2010-11-15
???

 

Šišarka napisa...

...Upravo si rekao koji je tacan odgovor smiley

... al' sam ga ubo laugh

Šišarka napisa...

Mislim da imam screenshot, sad cu da vidim koji je bio datum...... 2010-08-09, ako ti to nesto znaci.smiley

... da, to je to. Ispravljeno.

1 za
0 protiv
Supervizor
2010-11-15
???

Hteo sam da obrisem svoje postove ali sam shvatio da je to nemoguce laugh Otkrice! Mislio sam da obrisem da ne kvarim zabavu ljudima. Koliko puta meni naidje asocijacija ili pitanje a da znam odg. sa foruma. Ne valja to. smiley

0 za
0 protiv
Šišarka
2010-11-15
???

Šišarka napisa...

Hteo sam da obrisem svoje postove ali sam shvatio da je to nemoguce laugh Otkrice! Mislio sam da obrisem da ne kvarim zabavu ljudima. Koliko puta meni naidje asocijacija ili pitanje a da znam odg. sa foruma. Ne valja to. smiley

... pa onda nemojte pisati. Za sve primedbe oko igri postoji opcija za prijavu nakon odigrane igre.

Poruka može da se briše samo 10-tak minuta posle slanja. Dosta mi je više foruma gde ljudi naknadno brišu svoje poruke, a ostaju odgovori na njih pa se od cele smislene konverzacije stvori papazjanija.

1 za
0 protiv
Supervizor
2010-11-17
???

Supervizor napisa...

Šišarka napisa...

Hteo sam da obrisem svoje postove ali sam shvatio da je to nemoguce laugh Otkrice! Mislio sam da obrisem da ne kvarim zabavu ljudima. Koliko puta meni naidje asocijacija ili pitanje a da znam odg. sa foruma. Ne valja to. smiley

... pa onda nemojte pisati. Za sve primedbe oko igri postoji opcija za prijavu nakon odigrane igre.

Poruka može da se briše samo 10-tak minuta posle slanja. Dosta mi je više foruma gde ljudi naknadno brišu svoje poruke, a ostaju odgovori na njih pa se od cele smislene konverzacije stvori papazjanija.

.. Ok.Ali sad imam pitanje u vezi jedne asocijacije. Ili kolona A nema veze sa resenjem, ili ja nisam dovoljno pametan da to razumem, pa bih da mi se pojasni. Ako to posaljem kao primedbu da ne bih slao spojlere, kako cu dobiti odgovor?

0 za
1 protiv
Šišarka
2010-11-17
???

Predlažem da prvo pretražite internet da bi došli do objašenjenja, pa ako ne ide obratite se Supervizoru u prijavi nakon odigrane asocijacije.

Moje iskustvo je da je prilično strpljiv i davao mi je takva pojašnjenja...

Svakom kome je toliko stalo do ovakvih pojašnjenja i same slagalice, sugerišem da se registruje SMS-om, ne samo zbog same rang liste, već i da bi podržali Supervizorov rad i trud oko sajta.

4 za
0 protiv
Fellow
2010-11-17
???

Fellow napisa...

Svakom kome je toliko stalo do ovakvih pojašnjenja i same slagalice, sugerišem da se registruje SMS-om, ne samo zbog same rang liste, već i da bi podržali Supervizorov rad i trud oko sajta.

...

1 za
0 protiv
Kalimist
2010-11-17
???
 

Slagalica.tv je nezavisan sajt ljubitelja kviza

Copyright © 2009-2024