Igre Slagalice
Druge igre

??????????????????????????

da li je moguce da mi niste u igri slagalica,priznali rec  konstruisana<samo zato sto je vasa rec bila kraca od moje ,nokautiran.!?meni je stvarno smesno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2 za
10 protiv
Goran Dragana Soro
2011-01-08
???

Druže, vikend je, pusti našeg supervizora da odmori malo :)

Priznaće ti se reč sigurno ako je tako kako si rekao.

9 za
0 protiv
vojvoda021
2011-01-08
???

Goran Dragana Soro napisa...

da li je moguce da mi niste u igri slagalica,priznali rec  konstruisana<samo zato sto je vasa rec bila kraca od moje ,nokautiran.!?meni je stvarno smesno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

... Dužina reči nema veze. Pročitajte Pravila Igre, tamo je lepo i u detalje objašnjeno kako se priznaju reči.

Ono što je meni "stvarno smešno" je da neko očekuje da Supervizor u 3 ujutru sedi za računarem i čita primedbe.

12 za
0 protiv
Supervizor
2011-01-09
???

Da, stvarno  nema potrebe da se brines, rec je skroz na mestu (ako si je pravilno uneo). Inace, sve cestitke za duzinu reci!!!

4 za
1 protiv
Dakinsljam
2011-01-09
???

Supervizor napisa...

Goran Dragana Soro napisa...

da li je moguce da mi niste u igri slagalica,priznali rec  konstruisana<samo zato sto je vasa rec bila kraca od moje ,nokautiran.!?meni je stvarno smesno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

... Dužina reči nema veze. Pročitajte Pravila Igre, tamo je lepo i u detalje objašnjeno kako se priznaju reči.

Ono što je meni "stvarno smešno" je da neko očekuje da Supervizor u 3 ujutru sedi za računarem i čita primedbe.

...

0 za
2 protiv
Goran Dragana Soro
2011-01-09
???

Pa jel se Vi to salite?????????????Onda imajte radno vreme od 08.00 do 20.00 h pa Vam se nece desiti tako glup odgovor da Vam "Supervizor" NE RADI U VREME KOJE NAM JE DOSTUPNO ZA IGRANJE IGRICE!BDW cini mi se da cesto imate slicne primedbe :p

1 za
9 protiv
Goran Dragana Soro
2011-01-09
???

 

Goran Dragana Soro napisa...

Pa jel se Vi to salite?????????????Onda imajte radno vreme od 08.00 do 20.00 h pa Vam se nece desiti tako glup odgovor da Vam "Supervizor" NE RADI U VREME KOJE NAM JE DOSTUPNO ZA IGRANJE IGRICE!BDW cini mi se da cesto imate slicne primedbe :p

... nigde ne piše da će Vam reč biti proverena ODMAH, već piše da će biti proverena naknadno.

Zar stvarno mislite da bi trebalo da imamo 3 čoveka koji će u smenama od po 8 sati samo da sede i odgovaraju na primedbe...? Hm, da vidimo, 3 plate + doprinosi... kada bi imali 20 puta više uplata za rang listu, bili bi na "pozitivnoj nuli".

Pošto to očigledno nije moguće, počinjem da razmišljam da se priznavanje reči nekako automatizuje na osnovu glasova igrača. Trenutno to radi tako da su glasovi samo naznaka ali se reč naknadno proverava. Možda bi bilo bolje da imamo neki potpuni automatizam i onda da se ručno interveniše samo ako neko pošalje primedbu nakon odbijanja. Samo ne sme da bude prost zbir glasova, već moramo osmisliti neki sistem da recimo glasovi igrača koji češće sastavljaju reči za koje se ne traži objašnjenje ili igrača koji su duže na sajtu ili igrača koji su na rang list imaju veću težinu ili tako nešto.

7 za
1 protiv
Supervizor
2011-01-09
???

 

Supervizor napisa...

Pošto to očigledno nije moguće, počinjem da razmišljam da se priznavanje reči nekako automatizuje na osnovu glasova igrača. Trenutno to radi tako da su glasovi samo naznaka ali se reč naknadno proverava. Možda bi bilo bolje da imamo neki potpuni automatizam i onda da se ručno interveniše samo ako neko pošalje primedbu nakon odbijanja. Samo ne sme da bude prost zbir glasova, već moramo osmisliti neki sistem da recimo glasovi igrača koji češće sastavljaju reči za koje se ne traži objašnjenje ili igrača koji su duže na sajtu ili igrača koji su na rang list imaju veću težinu ili tako nešto.

... verovatno će biti implementirano nešto od ovoga, trenutno najviše naginjem Wilsonovom intervalu:

http://en.wikipedia.org/wiki/Binomial_proportion_confidence_interval

Ima li neko iskustva sa ovim da preporuči koju varijantu najbolje uzeti?

0 za
0 protiv
Supervizor
2011-01-09
???

Supervizor napisa...

Pošto to očigledno nije moguće, počinjem da razmišljam da se priznavanje reči nekako automatizuje na osnovu glasova igrača. Trenutno to radi tako da su glasovi samo naznaka ali se reč naknadno proverava. Možda bi bilo bolje da imamo neki potpuni automatizam i onda da se ručno interveniše samo ako neko pošalje primedbu nakon odbijanja. Samo ne sme da bude prost zbir glasova, već moramo osmisliti neki sistem da recimo glasovi igrača koji češće sastavljaju reči za koje se ne traži objašnjenje ili igrača koji su duže na sajtu ili igrača koji su na rang list imaju veću težinu ili tako nešto.

...Ne vidim razloga sto bi se menjalo nesto u nacinu na koji je do sada funkcionisalo...Meni licno su sve primedbe koje su bile na mestu (a secam se nekih: u asocijacijama rec biJatlon umesto biatlon,u KZZ da se i od jesetre dobija ikra,zatim vek u kome je otvoren Luvr...) prihvacene,da li za dva minuta,dva sata ili dvadeset sati - potpuno svejedno...Isto tako,na one koje nisu prihvacene mi je odgovoreno (da i Azija znaci izlazece Sunce,da je Heronova formula a ne striktno obrazac,kao i neke asocijacije koje su mi se ucinile besmislenim),u nekom pristojnom roku...

Mislim da bi zgodno bilo da na pocetnoj strani,na vrhu,bude obavestenje i za sve nove (neobavestene) igrace koji se redovno javljaju sa opaskom kako je dovoljno otvoriti dva naloga i varati,i za sve one koji imaju primedbu za nepriznavanje raznih odgovora,reci,asocijacija,slazem se da postoji opcija Pravila igre,ali nemam utisak da je nesto narocito posecena...Dakle,nesto sto se ne mora otvarati,vec sto je odmah na naslovnoj strani,jer pitanje je da li ako neko odigra igru u 2 ujutru moze da ocekuje glasove drugih igraca u to vreme,i opet izadje na maltene isto...

4 za
0 protiv
NeparniValjak
2011-01-09
???

Iskreno,uopste me ne interesuje kad,ko,koliko sati i za koliko para radi na ovom sajtu...ako ne mozete posteno da ga odradite nemojte ni da ispravljate krive Drine nekome kome je mozda vreme posle ponoci jedino slobodno vreme(posle visecasovnih obaveza na poslu,kuci i sa decom...)!Vi da se nekome protivite kad ce da igra obicnu igricu,stvarno nemate pravo!Ne interesuje me Vase dalje prepucavanje sa mnom,jer pocinjem da mislim da sa druge strane sedi neki jogunasti pubertetlija "najpametniji na svetu"!Ako je potrebno,i sa Vase strane pozeljno,ja vise necu NIKAD igrati Slagalicu!Znam da Vam to ne znaci mnogo,jer,Boze moj,ja Vam ne donosim zaradu pa sam totalno nebitan posetilac ovog sajta!U nadi da vise nikad necu morati sa Vama da se igram "ja sam u pravu a ne ti"! igrice...

Neprofitabilni posetilac!

1 za
11 protiv
Goran Dragana Soro
2011-01-09
???

 

Goran Dragana Soro napisa...

Iskreno,uopste me ne interesuje kad,ko,koliko sati i za koliko para radi na ovom sajtu...ako ne mozete posteno da ga odradite nemojte ni da ispravljate krive Drine nekome kome je mozda vreme posle ponoci jedino slobodno vreme(posle visecasovnih obaveza na poslu,kuci i sa decom...)!Vi da se nekome protivite kad ce da igra obicnu igricu,stvarno nemate pravo!Ne interesuje me Vase dalje prepucavanje sa mnom,jer pocinjem da mislim da sa druge strane sedi neki jogunasti pubertetlija "najpametniji na svetu"!Ako je potrebno,i sa Vase strane pozeljno,ja vise necu NIKAD igrati Slagalicu!Znam da Vam to ne znaci mnogo,jer,Boze moj,ja Vam ne donosim zaradu pa sam totalno nebitan posetilac ovog sajta!U nadi da vise nikad necu morati sa Vama da se igram "ja sam u pravu a ne ti"! igrice...

Neprofitabilni posetilac!

...Ostavite supervizora na miru.Ne moze se ocekivati da u svakoj sekundi sredjuje primedbe.Po cemu ste vi drugaciji od drugih posetilaca sajta , kao da ostali nemaju primedbi pa se ne zale.

6 za
2 protiv
MILAN 1997
2011-01-09
???

Mada, posle ovoga ozbiljno razmišljam o ukidanju provere reči za igrače koji nisu na rang listi. Pa nek uživaju u 12-ticama do mile volje i nek komentarišu kako je lako varati posle. wink

Da li to znaci da ce oni koji su na rang listi imati iskorigovane bodove odmah?! Samo zelim da podsetim da Supervizor ima vremena da stavi na forum primedbe igraca za koje je planirano da budu ismejane wink

<< Od onih sam koji su jako zadovoljni odgovaranjem na primedbe, samo bih postavio neke prioritete >>

1 za
5 protiv
Dakinsljam
2011-01-09
???

Ne treba nista menjati posto sve odlicno funkcionise, a pogotovo zbog ljudi koji misle da je svet stvoren zbog njih.

7 za
0 protiv
Rasim Veličanstveni
2011-01-09
???

Goran Dragana Soro napisa...

ako ne mozete posteno da ga odradite nemojte ni da ispravljate krive Drine nekome kome je mozda vreme posle ponoci jedino slobodno vreme(posle visecasovnih obaveza na poslu,kuci i sa decom...)!Vi da se nekome protivite kad ce da igra obicnu igricu,stvarno nemate pravo!Ne interesuje me Vase dalje prepucavanje sa mnom,jer pocinjem da mislim da sa druge strane sedi neki jogunasti pubertetlija "najpametniji na svetu"!

... upravo sam zažalio zašto sam se uopšte trudio da išta odgovorim.

Mada, posle ovoga ozbiljno razmišljam o ukidanju provere reči za igrače koji nisu na rang listi. Pa nek uživaju u 12-ticama do mile volje i nek komentarišu kako je lako varati posle. wink

8 za
2 protiv
Supervizor
2011-01-09
???

Goran Dragana Soro napisa...

Vi da se nekome protivite kad ce da igra obicnu igricu,stvarno nemate pravo!...

Izvinjavam se unaprijed na isnesenom misljenju, jer vidim da ste iziritirani i bez obzira koliko normalan odgovor bio ocigledno ga necete uvaziti. Naime, niste u pravu. Niko Vam nije rekao kada da igrate, vec kad mozete da ocekujete odgovor na Vasu primjedbu. 

Ovde sam napisao duzi tekst pa ga onda obrisao smiley

Mislio sam da napisem jos dosta toga ali mi se cini da nema smisla.

8 za
0 protiv
Dvorska budala
2011-01-10
???
 

Slagalica.tv je nezavisan sajt ljubitelja kviza

Copyright © 2009-2024