Igre Slagalice
Druge igre

Provereni slagaričari

Još uvek se ne bih javno predstavljao, ali sam ovde sa ciljem da uz Kalimista, Medu, Brbu i još par proverenih "Slagaličara" pomerim sa trona igrače sa po pet i više imena (naloga)... Ako i ne uspem u tome, barem sam pokušao i to javno rekao.

1 za
18 protiv
Prka
2011-01-17
???

Nije jednostavno, ali smo se dobro organizovali. Svaki od nas šestorice (Kalimist, Meda, Brba...) ima zadatak da uz pomoć svog naloga beleži rešenja za po jednu igru. Nadam se da ćemo tako uspeti da povratimo vrh tabele "starim slagaričarima"!

2 za
15 protiv
Prka
2011-01-17
???

Nemoj pokušavati da oblatiš te ljude, jer oni nisu toliko dugo ovde da bi se bavili tako nečim, već da bi igrali, ok, verovatno imaju po par naloga, ali da se organizuju tako sa nekim poput tebe, je smešno i pomisliti.

Jer da se zaista time bave, a i ti sa nima, ne bi im trebala slagalaica, ona tu ne pomaže, već se pomoć za tako šta nalazi na drugom mestu, ne ovde.

9 za
1 protiv
Vunica
2011-01-17
???

Makar Chudra napisa...

Nije jednostavno, ali smo se dobro organizovali. Svaki od nas šestorice (Kalimist, Meda, Brba...) ima zadatak da uz pomoć svog naloga beleži rešenja za po jednu igru. Nadam se da ćemo tako uspeti da povratimo vrh tabele "starim slagaričarima"!

Kako sad to, vi se bavite tim poslovima, a ovamo kao oni sa 5 naloga ne valjaju?! Sta da radimo mi bez ortaka na sajtu?

3 za
2 protiv
Dakinsljam
2011-01-18
???

Makar Chudra napisa...

Nije jednostavno, ali smo se dobro organizovali. Svaki od nas šestorice (Kalimist, Meda, Brba...) ima zadatak da uz pomoć svog naloga beleži rešenja za po jednu igru. Nadam se da ćemo tako uspeti da povratimo vrh tabele "starim slagaričarima"!

...Eto dobismo i svog zvanicnog trola smiley.
IGORE PRKA (Makar Chudra, Catch Me If You Can, King Tomislav...) ili kako god. Ovo je prvi i poslednji put da reagujem na ove brljotine koje pises po forumu. NE POKUSAVAJ DA ME UVUCES U TO BLATO IZ KOGA SI IZMIGOLJIO!

13 za
2 protiv
Meda
2011-01-18
???

Meda napisa...

Makar Chudra napisa...

Nije jednostavno, ali smo se dobro organizovali. Svaki od nas šestorice (Kalimist, Meda, Brba...) ima zadatak da uz pomoć svog naloga beleži rešenja za po jednu igru. Nadam se da ćemo tako uspeti da povratimo vrh tabele "starim slagaričarima"!

...Eto dobismo i svog zvanicnog trola smiley.
IGORE PRKA (Makar Chudra, Catch Me If You Can, King Tomislav...) ili kako god. Ovo je prvi i poslednji put da reagujem na ove brljotine koje pises po forumu. NE POKUSAVAJ DA ME UVUCES U TO BLATO IZ KOGA SI IZMIGOLJIO!

...Ma super si ti, nego odgovori ko je ovo napisao (ili neka se sam javi) i kako to grupa ljudi može nekog da skine sa trona:

"Još uvek se ne bih javno predstavljao, ali sam ovde sa ciljem da uz Kalimista, Medu, Brbu i još par proverenih "Slagaličara" pomerim sa trona igrače sa po pet i više imena (naloga)... Ako i ne uspem u tome, barem sam pokušao i to javno rekao."

 

a za brljotine i blato mi ostaješ dužan! dogovorićemo se oko naplate!!!!

3 za
9 protiv
Prka
2011-01-18
???

Nije ok od chudre, mede, kalimista, Brbe to sto prave ovakve kombinacije!!!

Ni ova druga petorica (Catch me if you can, tomislav, Chudra...) nisu OK.

A Chudra radi na dve strane, on posebno gadno vara.

Ustvari meni nista nije jasno enlightened

Ima li neko da mi objasni?

1 za
4 protiv
Dakinsljam
2011-01-18
???

Ne mogu da verujem da je neko naseo na provokacije, ali pošto jeste, daću krako pojašnjenje. Najlepša stvar u vezi ovog sajta, bar meni, je što sam došao u priliku da lično upoznam neke sjajne ljude, kao što su Meda, Neparni, Nadalina. Dakle, ne da ne krijem, nego s ponosom mogu da se pohvalim da lično znam Medu, ali daleko od toga da to koristim da bih saznao koja pitanja su bila njemu na tapetu da bih uzeo koji poen viška. Ponekad se desi da nešto prokomentarišemo, ako nam je bilo sumnjivo, kao što sam danas uradio u vezi toga što je sastavljač pitanja u spojnicama za endokrinologa stavio da se bavi žlezdama, što nije potpuno odredjenje.

Na žalost, sajt ne nudi samo lepe, već i odvratne stvari, kao što su ljudi željni pažnje po svaku cenu, u stanju da prave gluposti kakve već danima gledamo ovde, i protiv kojih se čovek može boriti samo ignorisanjem. Ljudi kojima je glavni argument u raspravi to što pominju da žele da opšte sa nečijom majkom ( kao vrhunac, upućeno maloletnom detetu ) nemaju ovde šta da traže. Čak i patetične pokušaje uplitanja drugih ljudi u njihove bolesne ideje ne treba uzimati ozbiljno, niti odgovarati na njih, jer, kako neko reče, "nikad se ne svadjaj sa idiotom, svući će te na svoj nivo ( jer ne može dostići više od toga ) i umlatiti vas iskustvom."

Za kraj, da spojim sve u jedan post, koga god je interesovalo koliko naloga imam - odgovor je četiri. Navras ( Kalimist ), Marvin, Kameni i ne sećam se kako se zove četvrti. Samo jedan, ovaj koji upravo koristim, plaćam, dok ostali nisu na listi. Dakle, nemam drugih plaćenih naloga i ne skupljam pitanja od drugih takmičara. Ko ne veruje - ne mora, kad krenu duel igre prihvatam izazove, do tad taj ko mi ne veruje nek razmisli o tome da mozda nekome neke igre leže više od drugih, da može postojati neko ko je trenutno bolji, kao što sam i ja prihvatio da ima ( dosta ) boljih slagaličara od mene.

14 za
1 protiv
Kalimist
2011-01-18
???

Dakinsljam napisa...

Nije ok od chudre, mede, kalimista, Brbe to sto prave ovakve kombinacije!!!

Ni ova druga petorica (Catch me if you can, tomislav, Chudra...) nisu OK.

A Chudra radi na dve strane, on posebno gadno vara.

Ustvari meni nista nije jasno enlightened

Ima li neko da mi objasni?

... sad više ni ja ne znam, pa sam odlučio da ne rizikujem puno - i jedna i druga Chudra će par dana dobiti posebna pitanja koja nema ni jedan drugi takmičar, pa neka pokažu znanje, a ne kako radi resavska škola.

9 za
0 protiv
Supervizor
2011-01-18
???

 

Kalimist napisa...

Ne mogu da verujem da je neko naseo na provokacije, ali pošto jeste, daću krako pojašnjenje. Najlepša stvar u vezi ovog sajta, bar meni, je što sam došao u priliku da lično upoznam neke sjajne ljude, kao što su Meda, Neparni, Nadalina. Dakle, ne da ne krijem, nego s ponosom mogu da se pohvalim da lično znam Medu, ali daleko od toga da to koristim da bih saznao koja pitanja su bila njemu na tapetu da bih uzeo koji poen viška. Ponekad se desi da nešto prokomentarišemo, ako nam je bilo sumnjivo, kao što sam danas uradio u vezi toga što je sastavljač pitanja u spojnicama za endokrinologa stavio da se bavi žlezdama, što nije potpuno odredjenje.

Na žalost, sajt ne nudi samo lepe, već i odvratne stvari, kao što su ljudi željni pažnje po svaku cenu, u stanju da prave gluposti kakve već danima gledamo ovde, i protiv kojih se čovek može boriti samo ignorisanjem. Ljudi kojima je glavni argument u raspravi to što pominju da žele da opšte sa nečijom majkom ( kao vrhunac, upućeno maloletnom detetu ) nemaju ovde šta da traže. Čak i patetične pokušaje uplitanja drugih ljudi u njihove bolesne ideje ne treba uzimati ozbiljno, niti odgovarati na njih, jer, kako neko reče, "nikad se ne svadjaj sa idiotom, svući će te na svoj nivo ( jer ne može dostići više od toga ) i umlatiti vas iskustvom."

Za kraj, da spojim sve u jedan post, koga god je interesovalo koliko naloga imam - odgovor je četiri. Navras ( Kalimist ), Marvin, Kameni i ne sećam se kako se zove četvrti. Samo jedan, ovaj koji upravo koristim, plaćam, dok ostali nisu na listi. Dakle, nemam drugih plaćenih naloga i ne skupljam pitanja od drugih takmičara. Ko ne veruje - ne mora, kad krenu duel igre prihvatam izazove, do tad taj ko mi ne veruje nek razmisli o tome da mozda nekome neke igre leže više od drugih, da može postojati neko ko je trenutno bolji, kao što sam i ja prihvatio da ima ( dosta ) boljih slagaličara od mene.

...ljudi pa vi ste mnogo smešni! Drago mi je da su svi lepo pootkrivali koliko imaju naloga, svaka čast!!! Licemeri!!! A majka maloletnika? Pa verovatno ima oko trideset godina,, mmm, stara koka, masna supa!!!

2 za
11 protiv
Prka
2011-01-18
???

Makar Chudra napisa...

Drago mi je da su svi lepo pootkrivali koliko imaju naloga, svaka čast!!! Licemeri!!!

...

Kalimist napisa...

Navras ( Kalimist ), Marvin, Kameni i ne sećam se kako se zove četvrti. Samo jedan, ovaj koji upravo koristim, plaćam, dok ostali nisu na listi. Dakle, nemam drugih plaćenih naloga

 

   
10 za
1 protiv
Kalimist
2011-01-18
???

Kalimist napisa...

Ne mogu da verujem da je neko naseo na provokacije, ali pošto jeste, daću krako pojašnjenje.

A sta je sa onim sto ovi razmenjuju rezultate? Ova cudra i ona ekipa? Ili ona druga cudra? Joj, joj, joj, nista meni ovde nije jasno? Ko su ovde good guys, a ko su bad guys? Sta se desava ljudi?

2 za
2 protiv
Dakinsljam
2011-01-18
???

 

Makar Chudra napisa...

 ...ljudi pa vi ste mnogo smešni! Drago mi je da su svi lepo pootkrivali koliko imaju naloga, svaka čast!!! Licemeri!!! A majka maloletnika? Pa verovatno ima oko trideset godina,, mmm, stara koka, masna supa!!!

...Ama covjece...De oladi malo

 

Dakinsljam napisa...

A sta je sa onim sto ovi razmenjuju rezultate? Ova cudra i ona ekipa? Ili ona druga cudra? Joj, joj, joj, nista meni ovde nije jasno? Ko su ovde good guys, a ko su bad guys? Sta se desava ljudi?

 V idis da covjek privlaci paznju na sebe. Ako ti nije jasno sta se desava, procitaj forum u zadnjih 10 dana, a ako i dalje budes "neobavesten"  onda cu da posumnjam da si jos jedan od alternativnih naloga doticnog gospodina. Takodje, obzirom da na forum vec duze nema "detektiva" koji je kao "napravio veliko otkrice" sumnjam da su u pitanju iste osobe.

Supervizoru je krajnje vrijeme da napravi red na forumu i uredi ga kao sto se uredjuju i ostali forumi.

5 za
1 protiv
Dvorska budala
2011-01-18
???

Bacago napisa...

Takodje, obzirom da na forum vec duze nema "detektiva" koji je kao "napravio veliko otkrice" sumnjam da su u pitanju iste osobe.

 

...Iskreno, Bacago, gledam i ne mogu da verujem da postoji neko ko ima obraz debeo kao traktorska guma, da moze da pise sve ovo sto pise poslednjih par dana sa tolikog broja naloga. Mene je prosto sramota sto sam ga prozvao i izazvao ovu lavinu gluposti i prostakluka.

4 za
0 protiv
Carl Hanratty
2011-01-18
???

Bacago napisa...

  Ako ti nije jasno sta se desava, procitaj forum u zadnjih 10 dana, a ako i dalje budes "neobavesten"  onda cu da posumnjam da si jos jedan od alternativnih naloga doticnog gospodina.

Izgleda da sam ja jedan od retkih koji imaju  stvarno jedan nalog, i potpuno bez prijatelja da razmenjujemo. Ako ima neki detektiv - nek izvoli, ipak sam ja previse naivan za vise naloga. I nikako nisam mogao da se opasuljim kad se cudra svadja sama sa sobom, posle svatih da su to dve cudre enlightened

2 za
0 protiv
Dakinsljam
2011-01-18
???

tri livade nigde `lada nema

4 za
0 protiv
klasicna budala
2011-01-18
???

Carl Hanratty napisa...

Bacago napisa...

Takodje, obzirom da na forum vec duze nema "detektiva" koji je kao "napravio veliko otkrice" sumnjam da su u pitanju iste osobe.

 

...Iskreno, Bacago, gledam i ne mogu da verujem da postoji neko ko ima obraz debeo kao traktorska guma, da moze da pise sve ovo sto pise poslednjih par dana sa tolikog broja naloga. Mene je prosto sramota sto sam ga prozvao i izazvao ovu lavinu gluposti i prostakluka.

...  Ne treba da zalis sto si ga prvi prozvao, jer da nisi ti ucinio bi to neko drugi (a mozda i jeste).Inace, steta je sto si napustio listu i time umanjio broj postenih igraca s njenog vrha.

3 za
0 protiv
raborg
2011-01-18
???
 

Slagalica.tv je nezavisan sajt ljubitelja kviza

Copyright © 2009-2024