Igre Slagalice
Druge igre

TOP LISTA

Mene u principu ne zanima lista ali primećujem da stalni i dobri takmičari gube interesovanje pa moram da reagujem.

Pogledajmo samo na top10 i njihove rezultate. Šampioni ili retardi?

Glasajmo i očistimo sajt od govana! Evo uzeću samo nasumični primjer: Sloba J u 12 dana ima 7 puta skor od 197.  Da i ne pominjem prvog na listi. Majmuni bre rasteraćete i ovo malo normalnog i pametnog naroda što je ostalo na sajtu zbog vaših kompleksa ... 

Da li zaista mislite da se neko divi vašim "rezultatima?

22 za
5 protiv
vojvoda021
2011-02-13
???

U pravu si Vojvoda. Svaka ti je zlatna. Naravno, moja majka bi se ljutila na ono za majmune , retarde i g....  Vidis, da ti kazem nesto. Sramotis Novi Sad i okolinu prostaklukom. To -nikako.  Nemoj da penis , da se spustas nisko. Ko je mizerniji- oni koji vredjaju druge? i gledaju tudje rezultate?  ili oni koji  imaju znanje i koji se trude da nauce nesto? Ako imas dva kompa, samo ukljuci oba i potrudi se da nadjes ono sto ti treba i naravno, naucis nesto. Ako bas ne mozes da zapamtis, ti zapisi. Uostalom, napravi dva naloga. Ali, nemoj da budes neposten pa da ti oba budu medj' prvima.

E, sad smo zavrsili sa prvim tretmanom.Kada odgovoris ili neko, cija se sujeta oseca ugrozenom- nije problem - lecicemo ponovo.

Kazes, pametnog naroda. Svakako. Niko ne bi bio ovde da nema bar malo u glavi. 

5 za
21 protiv
S&B
2011-02-13
???
Ti si ocigledno jedna vrlo pametna curica.Evo ja tebi nudim besplatne tretmane vezane za postenje i vitestvo.
20 za
4 protiv
vkrnac
2011-02-13
???

Ti si ocito bogat cim se dajes besplatno. Imas li puno pacijenata?

2 za
15 protiv
S&B
2011-02-13
???

S&B napisa...

Ti si ocito bogat cim se dajes besplatno. Imas li puno pacijenata?

...Znas, ne brinem ja puno za ono sto kazes. Brinem sto si i ti u  prvih deset  tj. prozvan si kao i mnogi

0 za
16 protiv
S&B
2011-02-13
???

Da li je stvarno moguce da takmicar koji je prvi na listi bude toliko "pismen" da u jedno recenici ima 3 upitnika, da posle fraze "da ti kazem nesto" stoji tacka umeso dvotacke, a posle "Kazes, pametnog naroda." stoji tacka umesto upitnika?

Mozda bi u kzz ili parovima moglo biti vise pravopisa, doci ce sve na svoje tada, pretpostavljam...

7 za
2 protiv
Dakinsljam
2011-02-13
???

S&B napisa...

Znas, ne brinem ja puno za ono sto kazes. Brinem sto si i ti u  prvih deset  tj. prozvan si kao i mnogi

On je na mestu 81

7 za
0 protiv
Dakinsljam
2011-02-13
???

tekuci mesec 6 mesto. sto se tice pisanja- raspitaj se malo.

0 za
12 protiv
S&B
2011-02-13
???

sto sumnjate u S8B-a, ja ga znam licno.  taj bi pre prodo kucu nego varao

4 za
8 protiv
klasicna budala
2011-02-13
???

Top lista nadrealista.

8 za
0 protiv
imagine
2011-02-13
???

S&B napisa...

U pravu si Vojvoda. Svaka ti je zlatna. Naravno, moja majka bi se ljutila na ono za majmune , retarde i g....  Vidis, da ti kazem nesto. Sramotis Novi Sad i okolinu prostaklukom. To -nikako.  Nemoj da penis , da se spustas nisko. Ko je mizerniji- oni koji vredjaju druge? i gledaju tudje rezultate?  ili oni koji  imaju znanje i koji se trude da nauce nesto? Ako imas dva kompa, samo ukljuci oba i potrudi se da nadjes ono sto ti treba i naravno, naucis nesto. Ako bas ne mozes da zapamtis, ti zapisi. Uostalom, napravi dva naloga. Ali, nemoj da budes neposten pa da ti oba budu medj' prvima.

E, sad smo zavrsili sa prvim tretmanom.Kada odgovoris ili neko, cija se sujeta oseca ugrozenom- nije problem - lecicemo ponovo.

Kazes, pametnog naroda. Svakako. Niko ne bi bio ovde da nema bar malo u glavi. 

...

Ti si vidim ovo jako lično shvatio iako sam rekao "da i ne pominjem prvog na listi," što znači da si ti kategorija sam za sebe.

Što se tiče uvreda konkretno, kao prvo, nisam rekao nikome da je retard nego postavio samo pitanje "šampioni ili retardi?" i ostavio ostalim takmičarima da sami procene.

Kao drugo, rekao sam da očistimo sajt od govana. Znači nisam tebe nazvao govnetom, to si se sam prepoznao.

I na kraju, nazvao sam majmunima sve koji varaju i kvare igru ostalima. Ako si ti "onaj koji ima znanje i trudi se da nauči" kao što kažeš, ne znam zbog čega se osećaš prozvanim.

Uživaj u svom PRVOM mestu, želim ti da ostaneš tu još puno, puno godina.

13 za
1 protiv
vojvoda021
2011-02-13
???

S&B napisa...

S&B napisa...

Ti si ocito bogat cim se dajes besplatno. Imas li puno pacijenata?

...Znas, ne brinem ja puno za ono sto kazes. Brinem sto si i ti u  prvih deset  tj. prozvan si kao i mnogi

...

Citiraš samog sebe i odgovaraš "ne brinem ja puno za ono što kažeš"?

Možda ti se od tolikih naloga razvio poremećaj višestruke ličnosti pa se svađaš sa samim sobom.

8 za
2 protiv
Dabić Rašo
2011-02-13
???

Dabić Rašo napisa...

S&B napisa...

S&B napisa...

Ti si ocito bogat cim se dajes besplatno. Imas li puno pacijenata?

...Znas, ne brinem ja puno za ono sto kazes. Brinem sto si i ti u  prvih deset  tj. prozvan si kao i mnogi

...

Citiraš samog sebe i odgovaraš "ne brinem ja puno za ono što kažeš"?

Možda ti se od tolikih naloga razvio poremećaj višestruke ličnosti pa se svađaš sa samim sobom.

... mudro :)

5 za
2 protiv
.
2011-02-14
???

S&B napisa...

tekuci mesec 6 mesto. sto se tice pisanja- raspitaj se malo.

Evo, sto se tice pisanja, pustio sam da prodje vreme da se nakupe negativne ocene na tvoj komentar. Nemas ni jednu pozitivnu ocenu. To je slicno kao da sam se raspitao wink

klasicna budala napisa...

sto sumnjate u S8B-a, ja ga znam licno.  taj bi pre prodo kucu nego varao

Covek me uvek nasmeje posteno. Nista bez njega smiley

4 za
1 protiv
Dakinsljam
2011-02-15
???
 

Slagalica.tv je nezavisan sajt ljubitelja kviza

Copyright © 2009-2024