Igre Slagalice
Druge igre

Problem sa kompom

Imam problem sa pregrijavanjem kompa, nosio sam ga na servis i nisu nasli ni uzrok ni resenje. Drugar mi kaze da necu puno dobiti instaliranjem dodatnog kulera, pa me interesuje da li neko ima neku ideju.

Veceras mi se ugasio jos na slagalici, probao sam da nastavim kad se ohladio malo ali mi naravno nije priznao rijec pa sam izgubio bezveze 30 poena :(

2 za
0 protiv
vojvoda021
2010-08-05
???

Proveri kakvo ti je napajanje, matična ploča, memorija...
Možda je i problem do operativnog sistema (potrebna reinstalacija) ili je u pitanju virus.
A možda komp radi dobro u servisu a kod tebe zeza ako ti je kućna instalacija loša ili ti varira napon.
Ako sve ovo nisu ispitali u servisu promeni servis

 

A za poene se javi Supervizoru da ti omogući da ponovo odigraš...

0 za
0 protiv
Fellow
2010-08-05
???

Hvala na korisnim savjetima, probacu u drugom servisu, 90% sam siguran da je problem hardverske prirode. Pregrejavao se i kod servisera tako da je problem kucne instalacije iskljucen.

Apelovao bih Supervizoru da mi omoguci ako ikako moze, ponovno igranje slagalice od juce. Hvala.

1 za
0 protiv
vojvoda021
2010-08-06
???

Imam problema sa svojim mail servisom, ukucam korisničko ime i lozinku, al ne prihvata je, kad želim da je resetujem lozinku, dobijem poruku od servera da će mi instrukcije poslati na moj e-mail, al problem je u tome, što ja ne mogu da pristupim svom inboxu, tj ne mogu da se logujem, a ne postoji ni mogućnost da izaberem drugi e-mail, strah me je da mi je neko provalio lozinku, i da ne uradi nešto na moje ime, u pitanju je hotmail servis

0 za
0 protiv
merilin
2010-09-07
???

Verovatno si prilikom registracije na hotmail uneo neku drugu e-mail adresu pa proveri da ti nisu poslali reset lozinke na nju...

Ako ne ide potraži pomoć od hotmail supporta, bolje nego da puno puta pokušavaš pa zaključaš nalog.

1 za
0 protiv
Fellow
2010-09-07
???

@Fellow

Problem i jest u tome što ne mogu da tražim da mi pošalju reset na drugu e-mail adresu, nego stalno javljaju da su mi poslali reset na moju e-mail adresu kojoj ne mogu da pristupim, U svakom slučaju tebi hvala.

P.S.

nije "unio" nego "unijela"

2 za
0 protiv
merilin
2010-09-08
???

Imam instaliran WampServer, trenutno učim PHP skript, ali ne znam kako da ga pokrenem, kad ga otvorim u browseru, dobijem čist kod koji sam pisao u editoru, rekoše mi da se  PHP kod ne kompajlira, nego se šalje serveru, ovaj se obraća PHP prevodiocu, prevodilac vrać serveru a server klijentu, al to mi baš nešto puno i ne pomaže.

0 za
0 protiv
nobody
2010-09-24
???

nobody napisa...

Imam instaliran WampServer, trenutno učim PHP skript, ali ne znam kako da ga pokrenem, kad ga otvorim u browseru, dobijem čist kod koji sam pisao u editoru, rekoše mi da se  PHP kod ne kompajlira, nego se šalje serveru, ovaj se obraća PHP prevodiocu, prevodilac vrać serveru a server klijentu, al to mi baš nešto puno i ne pomaže.

...Npr, instaliraš WAMP5, a zatim pronadješ folder wamp , i u okviru njega folder www, zatim u folderu www napraviš svoj folder i tu čuvaš svoje php fajlove.Posle instalacije WAMP5 na statusnoj liniji pored sata pojaviće ti se sličica polokruga (polusata) klikneš na nju i zatim biraš opciju start all services, posle toga opet klikneš na istu sličicu i biraš opciju localhost, posle toga pojaviće ti se prozor i u donjem lijevom uglu piše Your Projects, a ispod toga ime tvog foldera, klikneš na svoj folder i pojaviće ti se spisak tvojih php fajlova, izabereš onaj koji hoćeš da pogledaš i to je to.

0 za
0 protiv
MaLin
2010-09-25
???
 

Slagalica.tv je nezavisan sajt ljubitelja kviza

Copyright © 2009-2024