Igre Slagalice
Druge igre

problemi sa sajtom

Ne znam sta vam se desava sa serverom, ali vec kod dve igre mi propadaju bodovi jer nakon resenja ide ovo:

500 INTERNAL SERVER ERROR

nginx/ 0.8.54

 

a nakon toga 0 bodova. ajde kod skocka nije problem, to se da uvek resiti, ali slova ne mogu bas uvek 10, a i pada koncentracija

 

Ako mozete da sredite problem

5 za
2 protiv
Vunica
2011-03-04
???

Vunica napisa...

Ne znam sta vam se desava sa serverom, ali vec kod dve igre mi propadaju bodovi jer nakon resenja ide ovo:

500 INTERNAL SERVER ERROR

nginx/ 0.8.54

 

a nakon toga 0 bodova. ajde kod skocka nije problem, to se da uvek resiti, ali slova ne mogu bas uvek 10, a i pada koncentracija

 

Ako mozete da sredite problem

... Nije serverski problem, to je novi softver za detektovanje varalica na sajtu.

11 za
2 protiv
Bagerista
2011-03-04
???

Bagerista napisa...

Vunica napisa...

Ne znam sta vam se desava sa serverom, ali vec kod dve igre mi propadaju bodovi jer nakon resenja ide ovo:

500 INTERNAL SERVER ERROR

nginx/ 0.8.54

 

a nakon toga 0 bodova. ajde kod skocka nije problem, to se da uvek resiti, ali slova ne mogu bas uvek 10, a i pada koncentracija

 

Ako mozete da sredite problem

... Nije serverski problem, to je novi softver za detektovanje varalica na sajtu.

...

O cemu pricas? Resis tacno nesto, to ti se ponisti i to je varanje? 

3 za
6 protiv
Vunica
2011-03-04
???

Vunica napisa...

Bagerista napisa...

Vunica napisa...

Ne znam sta vam se desava sa serverom, ali vec kod dve igre mi propadaju bodovi jer nakon resenja ide ovo:

500 INTERNAL SERVER ERROR

nginx/ 0.8.54

 

a nakon toga 0 bodova. ajde kod skocka nije problem, to se da uvek resiti, ali slova ne mogu bas uvek 10, a i pada koncentracija

 

Ako mozete da sredite problem

... Nije serverski problem, to je novi softver za detektovanje varalica na sajtu.

...

O cemu pricas? Resis tacno nesto, to ti se ponisti i to je varanje? 

...

Ne. Vidi, probaću da ti pojasnim. To je vrlo sofisticiran program. Kad kreneš da igraš u novom mesecu, program uđe u statistiku prošlog meseca i vidi kao na primer u tvom slučaju da si imao prosečni rezultat u asocijacijama skoro 44, što je naravno nemoguće i onda program sabotira tvoje igre u novom mesecu da bi anulirao prednost koju si stekao varanjem. 

12 za
4 protiv
Bagerista
2011-03-04
???

Vunica napisa...

Ne znam sta vam se desava sa serverom, ali vec kod dve igre mi propadaju bodovi jer nakon resenja ide ovo:

500 INTERNAL SERVER ERROR

nginx/ 0.8.54

... da, greškom je ostao default konfiguracioni fajl za web server koji dozvoljava maksimalno 1024 konkuretna posetioca.

Sada bi trebalo da je ispravljeno.

6 za
0 protiv
Supervizor
2011-03-05
???

Supervizor napisa...

Vunica napisa...

Ne znam sta vam se desava sa serverom, ali vec kod dve igre mi propadaju bodovi jer nakon resenja ide ovo:

500 INTERNAL SERVER ERROR

nginx/ 0.8.54

... da, greškom je ostao default konfiguracioni fajl za web server koji dozvoljava maksimalno 1024 konkuretna posetioca.

Sada bi trebalo da je ispravljeno.

 Da tako nesto sam i pretpostavljala da se desava. Svakako nisam uzela u obzir nesuvislo bulaznjenje samopozvane mirodjije koja se ukljucila u razgovor sa vise nego nevaspitanim etiketiranjem i vredjanjem. To bi mozda trebalo da bude i sankcionisano udaljavanjem sa sajta, jer na vecini sajtova je zabranjeno vredjanje, a ovde me je direktno nazvao varalicom sto je uvreda.

Hvala supervizoru i ekipi slagalice.

7 za
10 protiv
Vunica
2011-03-05
???

cime se vi bavite!!!!!  softver za varalice!? pa sta i ako neko vara, samog sebe laze, pa nece dobiti novac za to!

2 za
1 protiv
pjase
2011-03-05
???

Vunica napisa...

To bi mozda trebalo da bude i sankcionisano udaljavanjem sa sajta, jer na vecini sajtova je zabranjeno vredjanje, a ovde me je direktno nazvao varalicom sto je uvreda.

To što sam te nazvao varalicom nije uvreda nego činjenica. Da li zaista očekuješ da iko poveruje da imaš prosek rešavanja asocijacija U ČITAVOM MESECU SKORO 44 poena?!

To znači da si 99% asocijacija rešavala otvaranjem samo jednog polja.

Ne mogu da verujem da imaš obraza još da se buniš ...

7 za
0 protiv
Bagerista
2011-03-08
???

Skoro svaka asocijacija iz prve??? Ovde bas ima mogo genijalaca! Garant ih polovina radi u NASA wink

6 za
0 protiv
Dakinsljam
2011-03-08
???
 

Slagalica.tv je nezavisan sajt ljubitelja kviza

Copyright © 2009-2024