Igre Slagalice
Druge igre

@Supervizor

Upravo sam naišao na ovu vulgarnost u objašnjenju reči:

NATAKNO to je kad' te nataknem na kurac

Supervizor bi trebao da izbaci ovog prostaka sa sajta!

4 za
3 protiv
BODA TAJSON, DOŽIVOTNA
2011-03-13
???

BODA TAJSON, DOZIVOTNA napisa...

Upravo sam naišao na ovu vulgarnost u objašnjenju reči:

NATAKNO to je kad' te nataknem na kurac

Supervizor bi trebao da izbaci ovog prostaka sa sajta!

... slažem se.

Eh, da je samo jedan... nažalost bude u proseku 1-2 dnevno.

7 za
0 protiv
Supervizor
2011-03-13
???

Dvoumio sam se malopre da li da sastavim reč "raspakirati" jer se, za razliku od hrvatskog jezika, u srpskom jeziku češće kaže "raspakovati."

Sad počinjem malo i da žalim jer bi reč bila duža od kompjuterske. Da li bi mi je priznali?

2 za
1 protiv
sinisadelic
2011-03-10
???

sinisadelic napisa...

Dvoumio sam se malopre da li da sastavim reč "raspakirati" jer se, za razliku od hrvatskog jezika, u srpskom jeziku češće kaže "raspakovati."

Sad počinjem malo i da žalim jer bi reč bila duža od kompjuterske. Da li bi mi je priznali?

... bila bi priznata. Reč se nalazi u Pravopisnom rečniku Srpskog jezika, autor Milan Šipka. Da, baš onaj što se deli u TV emisiji.

7 za
0 protiv
Supervizor
2011-03-11
???

Аман, људи, не постоји ''хрватски'' језик.

10 za
3 protiv
Цане Вукић
2011-03-11
???

Ђура Чворовић napisa...

Аман, људи, не постоји ''хрватски'' језик.

Svidja mi se kako razmisljas.

9 za
0 protiv
Dakinsljam
2011-03-11
???

Danas sam u igri moj broj,uradio tacno zadati broj.U trenutku kada je trebalo da mi se obracunaju poeni,nestalo je konekcije.Kad sam se ponovo ulogovao,imao sam 0 poena.Interesantno je medjutim,da mi se na stranici nije pojavila opcija Prijavi problem sa igrom.Zato i pisem u ovom topiku.

0 za
0 protiv
mc80
2011-03-16
???

mc80 napisa...

Danas sam u igri moj broj,uradio tacno zadati broj.U trenutku kada je trebalo da mi se obracunaju poeni,nestalo je konekcije.Kad sam se ponovo ulogovao,imao sam 0 poena.Interesantno je medjutim,da mi se na stranici nije pojavila opcija Prijavi problem sa igrom.Zato i pisem u ovom topiku.

... Možete ostaviti primedbu tako što odaberete link za ostavljanje primedbe za neku drugu igru i onda prebacite padajući meni na Moj Broj

0 za
0 protiv
Supervizor
2011-03-16
???
 

Slagalica.tv je nezavisan sajt ljubitelja kviza

Copyright © 2009-2024