Igre Slagalice
Druge igre

OGlasavanje rezultata

11.03 sam postigao 190 poena. To je inace moj rekord. Interesantno je da mi sve rezultate objavljujete na Facebook-u ali samo ovaj niste ... Zasto ???

2 za
1 protiv
Borojevic Dragoljub
2011-03-14
???

Borojevic Dragoljub napisa...

11.03 sam postigao 190 poena. To je inace moj rekord. Interesantno je da mi sve rezultate objavljujete na Facebook-u ali samo ovaj niste ... Zasto ???

... desi se ponekad da Facebookov server ne prihvati slanje. Facebook statistika kaže da oko 0.8% zahteva na prođe.

2 za
1 protiv
Supervizor
2011-03-14
???

Borojevic Dragoljub napisa...

11.03 sam postigao 190 poena. To je inace moj rekord. Interesantno je da mi sve rezultate objavljujete na Facebook-u ali samo ovaj niste ... Zasto ???

ne objavljuju se rezultati na FB profilu, ako ste igru odigrali dan kasnije. valjda ima smisla ovo sto sam napisao.

5 za
0 protiv
zivko.curcic
2011-03-14
???

zivko.curcic napisa...

Borojevic Dragoljub napisa...

11.03 sam postigao 190 poena. To je inace moj rekord. Interesantno je da mi sve rezultate objavljujete na Facebook-u ali samo ovaj niste ... Zasto ???

ne objavljuju se rezultati na FB profilu, ako ste igru odigrali dan kasnije. valjda ima smisla ovo sto sam napisao.

... Da, to sam zaboravio da napišem. Objavljuju se samo rezultati za tekući dan.

5 za
0 protiv
Supervizor
2011-03-14
???
 

Slagalica.tv je nezavisan sajt ljubitelja kviza

Copyright © 2009-2024