Igre Slagalice
Druge igre

dodatni poeni

Danas sam nasao, mada nije prvi put, a vjerujem da se i drugima to povremeno desava, rijec duzu od ponudjene kompjuterske i imam 2 pitanja:

1.Da li nakon sto se potvrdi to kao ispravna rijec, i udje u datoteku sajta, to postaje rijec koja se izbacuje kao kompjuterska za druge ucesnike?

2.Zar ne bi bilo pravednije da kao u originalnoj slagalici, takmicar biva nagradjen dodatnim poenima za istu, odnosno jos vise za rijec duzu od kompjuterske?

3 za
1 protiv
Sinn
2010-08-07
???

Sinn napisa...

Danas sam nasao, mada nije prvi put, a vjerujem da se i drugima to povremeno desava, rijec duzu od ponudjene kompjuterske i imam 2 pitanja:

1.Da li nakon sto se potvrdi to kao ispravna rijec, i udje u datoteku sajta, to postaje rijec koja se izbacuje kao kompjuterska za druge ucesnike?

2.Zar ne bi bilo pravednije da kao u originalnoj slagalici, takmicar biva nagradjen dodatnim poenima za istu, odnosno jos vise za rijec duzu od kompjuterske?

...Ranije je pisano o tome i mislim da je odgovor na prvo pitanje -da.Samim tim , ostali koji bi nasli istu rec a koja se sada izbacuje kao najduza ne bili u mogucnosti da dobiju bonus poene.

2 za
1 protiv
raborg
2010-08-07
???

@Sinn , tačno je to što kažeš, al ipak mislim da je raborg u pravu, jer kako kaže ona naša narodna "Ko prvi devojci ....
 

2 za
1 protiv
nobody
2010-08-07
???

Sinn napisa...

1.Da li nakon sto se potvrdi to kao ispravna rijec, i udje u datoteku sajta, to postaje rijec koja se izbacuje kao kompjuterska za druge ucesnike?

da.

2.Zar ne bi bilo pravednije da kao u originalnoj slagalici, takmicar biva nagradjen dodatnim poenima za istu, odnosno jos vise za rijec duzu od kompjuterske?

Da li bi bilo pravednije ne znam, ali glavno pravilo je da za sve igrače važe isti uslovi. Neki igrač bi mogao da dobije dodatne poene samo zato što je igrao igru pet minuta posle ponoći, dok je neki drugi igrač spavao jer će igrati igru tek ujutru. Nema smisla da to bude osnova za dodatne poene. Drugo da se igra uživo jedan protiv drugog, pa ko se pre seti.

0 za
0 protiv
Supervizor
2010-08-09
???
 

Slagalica.tv je nezavisan sajt ljubitelja kviza

Copyright © 2009-2024