Igre Slagalice
Druge igre

Problem baga.

U igri skočko za 18.07 nije mi prihvatilo rešenje iz četvrtog pokušaja. Kada sam potrošio sve pokušaje prikazalo mi je tačno rešenje koje sam pogodio u četvrtom pokušaju. Da li može to nekako da se sredi?

1 za
0 protiv
vuk22
2010-08-10
???

Postoji opcija prijavi problem posle svake igre. Prijavite tamo, pa ćemo pogledati.

3 za
0 protiv
Supervizor
2010-08-11
???

Plus pre nego pošalješ problem, napravi printscreen greške ili nelogičnosti koja ti se pojavila

pa ako treba prosledi Supervizoru na e-mail...

1 za
0 protiv
Fellow
2010-08-11
???

Fellow napisa...

Plus pre nego pošalješ problem, napravi printscreen greške ili nelogičnosti koja ti se pojavila

pa ako treba prosledi Supervizoru na e-mail...

... u principu ne mora screenshot. Imamo mi log (skoro) svega u sistemu, ali je zbog velikog broja odigranih igara (preko 80.000 dnevno) nemoguće to pratiti stalno već samo intervenišemo kada neko ostavi primedbu. Tako je i napravljen administrativni interfejs - kada ostavite primedbu, mi na 1 klik dobijemo sve podatke iz loga o odigranoj igri i onda je lako doneti odluku.

Ako nam šaljete na mail, onda moramo prvo da tražimo nalog po e-mail adresi, pa onda da idemo redom po odigranim igrama dok ne nađemo koja je u pitanju (igrači često u tekstu upišu pogrešan datum), itd.

Mnogo je brže i jednostavnije kada se prijavi nakon odigrane igre.

3 za
0 protiv
Supervizor
2010-08-11
???

Zanimljivo, učinilo mi se da je pre rečeno da se ne snimaju u bazu npr. netačni odgovori u skočko kombinacijama ili rešenja kolona asocijacija koje smo pokušavali da pogodimo a netačne su...


Zato sam mislio da je dobro da se vidi kako to izgleda na korisničkom ekranu tj. da se pošalje u kom momentu je nastupio bug ili koja se logička greška pojavila u nekoj igri.

1 za
1 protiv
Fellow
2010-08-11
???

Fellow napisa...

Zanimljivo, učinilo mi se da je pre rečeno da se ne snimaju u bazu npr. netačni odgovori u skočko kombinacijama ili rešenja kolona asocijacija koje smo pokušavali da pogodimo a netačne su...

... da, to je tacno. Ali se na primer snima da li je u spojnicama lose povezano ili nije uopste povezano i sl. Neke stvari se snimaju, neke ne. Pa kada se neko zali da je recimo nesto puklo, a u sistemu se vidi da je u stvari lose povezano i da je ta informacija stigla na server, onda ne dodeljujemo poene. Stvarno zavisi od igre do igre.

2 za
0 protiv
Supervizor
2010-08-13
???

ok, pošteno yes

3 za
0 protiv
Fellow
2010-08-13
???

Ne znam kakav je slucaj sa ostalima,ali ja nocima unazad nemam dobru konekciju ka sajtu! Dakle,internet veza mi funkcionise odlicno ka svim drugim sajtovima,a ovde se mucim,najgore je kad pritisnem START i onda bukvalno minute i minute cekam da krene igra,jako je tesko fokusirati se i cekati,a ako izadjem iz igre u tom trenutku - upisaju mi se 0 poena iako je nisam ni zapoceo...

Pretpostavljam da je u tih par minuta nakon ponoci ogromna navala,generalno mi je tada najzgodnije da na miru igram,zanima me ima li jos neko slicnih problema...

1 za
0 protiv
NeparniValjak
2010-09-17
???

NeparniValjak napisa...

Ne znam kakav je slucaj sa ostalima,ali ja nocima unazad nemam dobru konekciju ka sajtu! Dakle,internet veza mi funkcionise odlicno ka svim drugim sajtovima,a ovde se mucim,najgore je kad pritisnem START i onda bukvalno minute i minute cekam da krene igra,jako je tesko fokusirati se i cekati,a ako izadjem iz igre u tom trenutku - upisaju mi se 0 poena iako je nisam ni zapoceo...

Pretpostavljam da je u tih par minuta nakon ponoci ogromna navala,generalno mi je tada najzgodnije da na miru igram,zanima me ima li jos neko slicnih problema...

...Znam da ti nece biti neka utjeha, al znaj da nisi jedini koji ima takve probleme.

0 za
0 protiv
konj_AleksandraM
2010-09-17
???

NeparniValjak napisa...

Ne znam kakav je slucaj sa ostalima,ali ja nocima unazad nemam dobru konekciju ka sajtu! Dakle,internet veza mi funkcionise odlicno ka svim drugim sajtovima,a ovde se mucim,najgore je kad pritisnem START i onda bukvalno minute i minute cekam da krene igra,jako je tesko fokusirati se i cekati,a ako izadjem iz igre u tom trenutku - upisaju mi se 0 poena iako je nisam ni zapoceo...

Pretpostavljam da je u tih par minuta nakon ponoci ogromna navala,generalno mi je tada najzgodnije da na miru igram,zanima me ima li jos neko slicnih problema...

...Meni se to periodicno desava, npr. jednom u petnaestak dana, a evo veceras sporo mi je otvarao naslovnu stranu i samu igru "slagalica", ali kad je krenulo odigrao sam sve igre bez ikakvih problema.Pretpostavljam i ja da je navala posle ponoci ali nemam utisak da je to uzrok problema s kasnjenjem i zaglavljivanjem.

0 za
0 protiv
raborg
2010-09-17
???

konj_AleksandraM napisa...

...Znam da ti nece biti neka utjeha, al znaj da nisi jedini koji ima takve probleme.

...Veruj da mi jeste uteha...

0 za
0 protiv
NeparniValjak
2010-09-17
???

raborg napisa...

...Meni se to periodicno desava, npr. jednom u petnaestak dana, a evo veceras sporo mi je otvarao naslovnu stranu i samu igru "slagalica", ali kad je krenulo odigrao sam sve igre bez ikakvih problema.Pretpostavljam i ja da je navala posle ponoci ali nemam utisak da je to uzrok problema s kasnjenjem i zaglavljivanjem.

...Ma i meni je tako bivalo,ali nesto u poslednje vreme bas tesko ide,i to iskljucivo neposredno nakon ponoci...

2 za
0 protiv
NeparniValjak
2010-09-17
???

NeparniValjak napisa...

raborg napisa...

...Meni se to periodicno desava, npr. jednom u petnaestak dana, a evo veceras sporo mi je otvarao naslovnu stranu i samu igru "slagalica", ali kad je krenulo odigrao sam sve igre bez ikakvih problema.Pretpostavljam i ja da je navala posle ponoci ali nemam utisak da je to uzrok problema s kasnjenjem i zaglavljivanjem.

...Ma i meni je tako bivalo,ali nesto u poslednje vreme bas tesko ide,i to iskljucivo neposredno nakon ponoci...

...Mozda su se zaverili protiv tebe u vezi opklade (znas da je Kalimist programer), ali koliko vidim isplivao si na bezbedan broj.

2 za
0 protiv
raborg
2010-09-17
???

raborg napisa...

...Mozda su se zaverili protiv tebe u vezi opklade (znas da je Kalimist programer), ali koliko vidim isplivao si na bezbedan broj.

...Bokte,o tome nisam razmisljao,CIA,snajka,CIA! Nisam bezbedan,sa 198 me prestize,to je doktrina Milana Zivadinovica,vodis 3:0 u 85om minutu i delujes zabrinuto ;)...

P.S. Jel dolazis na pice,mislim,kad vec Kalamist placa,zasto da ne pitam?

0 za
0 protiv
NeparniValjak
2010-09-17
???

NeparniValjak napisa...

raborg napisa...

...Mozda su se zaverili protiv tebe u vezi opklade (znas da je Kalimist programer), ali koliko vidim isplivao si na bezbedan broj.

...Bokte,o tome nisam razmisljao,CIA,snajka,CIA! Nisam bezbedan,sa 198 me prestize,to je doktrina Milana Zivadinovica,vodis 3:0 u 85om minutu i delujes zabrinuto ;)...

P.S. Jel dolazis na pice,mislim,kad vec Kalamist placa,zasto da ne pitam?

...Stvarno bih rado dosao da je u pitanju poslepodne i naravno da imas potpuno legitimno pravo da zoves na pice, kad vec drugi placa.Samo se bojim da bi na kraju zaglavili...

0 za
0 protiv
raborg
2010-09-17
???

Ma dodji bre, i ja bih voleo da vidim konacno ko je taj Kalamist, posebno kad placa pice :)

1 za
0 protiv
Kalimist
2010-09-17
???

NeparniValjak napisa...

Pretpostavljam da je u tih par minuta nakon ponoci ogromna navala,generalno mi je tada najzgodnije da na miru igram,zanima me ima li jos neko slicnih problema...

... da, posle ponoci je haos. Mnogi odigraju igre pre ponoci i onda sacekaju ponoc da povezu 2 dana. Ozbiljno razmisljam da vratimo stari nacin rada, tj. da "dan" pocinje u 6 ujutru i da na taj nacin rasteretimo server, jer se ne bude svi u isto vreme.

3 za
0 protiv
Supervizor
2010-09-17
???

A niko ne primećuje da je "Problem baga" pleonazam...

2 za
0 protiv
Fellow
2010-09-18
???
 

Slagalica.tv je nezavisan sajt ljubitelja kviza

Copyright © 2009-2024