Igre Slagalice
Druge igre

CHAT

Mislim da ovom sajtu fali chat, jer kada se udje u neku konverzaciju sa puno koraka mnogo je sporo.

Chat bi to rešio. Forum završava posao za diskusije ali ne može da se ćaska uzivo.

12 za
9 protiv
BODA TAJSON, DOŽIVOTNA
2011-05-18
???

BODA TAJSON, DOZIVOTNA napisa...

Mislim da ovom sajtu fali chat, jer kada se udje u neku konverzaciju sa puno koraka mnogo je sporo.

Chat bi to rešio. Forum završava posao za diskusije ali ne može da se ćaska uzivo.

... ako ova poruka dobije bar 15 glasova ZA, napravićemo.

19 za
4 protiv
Supervizor
2011-05-18
???

OK, hvala!

Siguran sam da hoće!

4 za
3 protiv
BODA TAJSON, DOŽIVOTNA
2011-05-18
???

 

Supervizor napisa...

BODA TAJSON, DOZIVOTNA napisa...

Mislim da ovom sajtu fali chat, jer kada se udje u neku konverzaciju sa puno koraka mnogo je sporo.

Chat bi to rešio. Forum završava posao za diskusije ali ne može da se ćaska uzivo.

... ako ova poruka dobije bar 15 glasova ZA, napravićemo.

... HAJMO, GLASAJTE! AKO OVA PORUKA DOBIJE 16.000.000.000.000 GLASOVA, PRESTAĆU DA OTVARAM TEME!

7 za
3 protiv
.
2011-05-18
???

**Steffy** napisa...

 

Supervizor napisa...

BODA TAJSON, DOZIVOTNA napisa...

Mislim da ovom sajtu fali chat, jer kada se udje u neku konverzaciju sa puno koraka mnogo je sporo.

Chat bi to rešio. Forum završava posao za diskusije ali ne može da se ćaska uzivo.

... ako ova poruka dobije bar 15 glasova ZA, napravićemo.

... HAJMO, GLASAJTE! AKO OVA PORUKA DOBIJE 16.000.000.000.000 GLASOVA, PRESTAĆU DA OTVARAM TEME!

...

yes

4 za
3 protiv
BODA TAJSON, DOŽIVOTNA
2011-05-18
???

Ako mene neko pita ja sam ZA ......smileyyes

4 za
1 protiv
....
2011-05-19
???

**Steffy** napisa...

 

Supervizor napisa...

BODA TAJSON, DOZIVOTNA napisa...

Mislim da ovom sajtu fali chat, jer kada se udje u neku konverzaciju sa puno koraka mnogo je sporo.

Chat bi to rešio. Forum završava posao za diskusije ali ne može da se ćaska uzivo.

... ako ova poruka dobije bar 15 glasova ZA, napravićemo.

... HAJMO, GLASAJTE! AKO OVA PORUKA DOBIJE 16.000.000.000.000 GLASOVA, PRESTAĆU DA OTVARAM TEME!

... Pa, ukupno 16 biliona glasova. Još 1.6 × 1013 glasa!

1 za
4 protiv
.
2011-05-19
???

Ajmo ljudi, glasajte za drugu poruku - trebaju nam još četiri glasa i dobijamo chat.

 

1 za
3 protiv
BODA TAJSON, DOŽIVOTNA
2011-05-19
???

POŽURITE, VAS ČETVORO!

3 za
3 protiv
.
2011-05-19
???

onshort napisa...

CENZURISANO

... da bi bilo neizvesnije devil

4 za
0 protiv
Supervizor
2011-05-19
???

JOŠ 2! AJMOOOOO!!!!

1 za
2 protiv
BODA TAJSON, DOŽIVOTNA
2011-05-19
???

JOŠ 1!!!!!!!!!!!!!

1 za
3 protiv
.
2011-05-19
???

BODA TAJSON, DOZIVOTNA napisa...

JOŠ 2! AJMOOOOO!!!!

...Koja bre dva?

Supervizor napisa...

... ako ova poruka dobije bar 15 glasova ZA, napravićemo.
1 za
4 protiv
Kalimist
2011-05-19
???

Kalimist napisa...

BODA TAJSON, DOZIVOTNA napisa...

JOŠ 2! AJMOOOOO!!!!

...Koja bre dva?

Supervizor napisa...

... ako ova poruka dobije bar 15 glasova ZA, napravićemo.

...

Pa je Supervizor napisao za drugu poruku na ovom postu, a ona ima 14 ZA tako da nam fali jos 1

2 za
1 protiv
BODA TAJSON, DOŽIVOTNA
2011-05-19
???

Evo mog glasa. I ja sam ZA. Tako drugari mogu da ćaskaju do mile volje bez opterećivanja ostaih.

4 za
0 protiv
Čika Paja
2011-05-19
???

Mi smo skupili 15 glasova. Mislim da je sada red na Supervizora da održi obećanje.

5 za
1 protiv
BODA TAJSON, DOŽIVOTNA
2011-05-19
???

Ja sam glasao chat al' onda nema smaranja sa bezveznim temama na forumu?

Iskreno u mom Internet iskustvu od oko 14 godina nisam video takvu on-line toleranciju kao što je na ovom sajtu generalno...

11 za
0 protiv
Fellow
2011-05-19
???

16 ZA! Ajmo, Supervizore!

3 za
1 protiv
.
2011-05-19
???

Fellow napisa...

Ja sam glasao chat al' onda nema smaranja sa bezveznim temama na forumu?

Iskreno u mom Internet iskustvu od oko 14 godina nisam video takvu on-line toleranciju kao što je na ovom sajtu generalno...

...

Slažem se. Supervizor i ekipa se maximalno trude da učine sve ustupke korisnicima sajta, ali zato su NAJBOLJi!

4 za
0 protiv
BODA TAJSON, DOŽIVOTNA
2011-05-19
???

Singapur napisa...

16 ZA! Ajmo, Supervizore!

... ok, radimo na tome. Ne mogu da obećam kada će biti napravljeno, ali biće uskoro.

6 za
0 protiv
Supervizor
2011-05-20
???

Supervizor napisa...

Singapur napisa...

16 ZA! Ajmo, Supervizore!

... ok, radimo na tome. Ne mogu da obećam kada će biti napravljeno, ali biće uskoro.

... Ok! Sa nestrpljenjem čekam! smiley

3 za
1 protiv
.
2011-05-20
???

**Steffy** napisa...

Supervizor napisa...

Singapur napisa...

16 ZA! Ajmo, Supervizore!

... ok, radimo na tome. Ne mogu da obećam kada će biti napravljeno, ali biće uskoro.

... Ok! Sa nestrpljenjem čekam! smiley

...i jaaaaaaaaaaaaaaaaasmiley

cheeky

4 za
0 protiv
....
2011-05-20
???

S-lica napisa...

**Steffy** napisa...

Supervizor napisa...

Singapur napisa...

16 ZA! Ajmo, Supervizore!

... ok, radimo na tome. Ne mogu da obećam kada će biti napravljeno, ali biće uskoro.

... Ok! Sa nestrpljenjem čekam! smiley

...i jaaaaaaaaaaaaaaaaasmiley

cheeky

...

Polako ljudi, nije to mali posao. Ja znam kako se pravi chat. Ne znam koja ekipa radi na tome, ali jednom čoveku bi trebalo više dana da to napravi kako treba.

3 za
3 protiv
BODA TAJSON, DOŽIVOTNA
2011-05-20
???

BODA TAJSON, DOZIVOTNA napisa...

Polako ljudi, nije to mali posao. Ja znam kako se pravi chat. Ne znam koja ekipa radi na tome, ali jednom čoveku bi trebalo više dana da to napravi kako treba.

... Samo smo rekli da jedva čekamo! Ne izvrći naše reči!

4 za
3 protiv
.
2011-05-20
???

**Steffy** napisa...

BODA TAJSON, DOZIVOTNA napisa...

Polako ljudi, nije to mali posao. Ja znam kako se pravi chat. Ne znam koja ekipa radi na tome, ali jednom čoveku bi trebalo više dana da to napravi kako treba.

... Samo smo rekli da jedva čekamo! Ne izvrći naše reči!

...Tako je Steffy ...trazio si podrsku -dobio si i  sad kao mi navaljujemo !!!!!!!!surprise

3 za
3 protiv
....
2011-05-20
???

Joj al' ćete da brojite kad se pojavi chat. laugh

Supervizore, obećaj nam da forum neće biti zagušen nepotrebnim temama kad se pojavi chat.

6 za
0 protiv
Fellow
2011-05-20
???

Fellow napisa...

Joj al' ćete da brojite kad se pojavi chat. laugh

VRH

2 za
1 protiv
Dakinsljam
2011-05-20
???

Chat je spreman, testirano u Firefoxu i Operi. Iz tehničkih razloga je morao da se podigne novi web server za to, tako da će trebati 24-48h da ovaj deo za chat bude funkcionalan svima.

Ako odete na chat i vidite poruke, onda Vam radi i možete koristiti. smiley

4 za
0 protiv
Supervizor
2011-05-20
???

Supervizor napisa...

Chat je spreman, testirano u Firefoxu i Operi. Iz tehničkih razloga je morao da se podigne novi web server za to, tako da će trebati 24-48h da ovaj deo za chat bude funkcionalan svima.

Ako odete na chat i vidite poruke, onda Vam radi i možete koristiti. smiley

Svaka cast za chat

2 za
0 protiv
Dakinsljam
2011-05-21
???

Chat radi odlično u Firefox-u, Google Chrome-u, Internet Explorer-u, Operi i Safari-ju.

JOŠ JEDNOM HVALA

3 za
0 protiv
BODA TAJSON, DOŽIVOTNA
2011-05-21
???

BODA TAJSON, DOZIVOTNA napisa...

Chat radi odlično u Firefox-u, Google Chrome-u, Internet Explorer-u, Operi i Safari-ju.

JOŠ JEDNOM HVALA

... hvala na testiranju.

3 za
0 protiv
Supervizor
2011-05-21
???

@Supervizor

Server registruje kada neko unese novu poruku. Tada on šalje komandu o osvežavanju stranice svim korisnicima. To može da se napravi.

1 za
2 protiv
BODA TAJSON, DOŽIVOTNA
2011-05-21
???

BODA TAJSON, DOZIVOTNA napisa...

@Supervizor

Server registruje kada neko unese novu poruku. Tada on šalje komandu o osvežavanju stranice svim korisnicima. To može da se napravi.

... može, ali ne vidim potrebu da se komplikuje kada ovo radi kako treba.

Možda je problem u browseru koji koristite, na Firefoxu se uopšte ne primećuje kada se uradi refresh, a  i ne pomera scroll (ako recimo odem sasvim dole da vidim šta piše i on uradi refresh neće mi opet otići sasvim gore).

2 za
0 protiv
Supervizor
2011-05-21
???

Supervizor napisa...

BODA TAJSON, DOZIVOTNA napisa...

@Supervizor

Server registruje kada neko unese novu poruku. Tada on šalje komandu o osvežavanju stranice svim korisnicima. To može da se napravi.

... može, ali ne vidim potrebu da se komplikuje kada ovo radi kako treba.

Možda je problem u browseru koji koristite, na Firefoxu se uopšte ne primećuje kada se uradi refresh, a  i ne pomera scroll (ako recimo odem sasvim dole da vidim šta piše i on uradi refresh neće mi opet otići sasvim gore).

...

Da, u firefox-u i Chrome-u radi bet problema, a na IE-u vra'a na gore, ali nema veze.

1 za
1 protiv
BODA TAJSON, DOŽIVOTNA
2011-05-21
???
 

Slagalica.tv je nezavisan sajt ljubitelja kviza

Copyright © 2009-2024