Igre Slagalice
Druge igre

Pitanje supervizoru?

Pre par dana mladji burazer se upisao na rang listu,danas ceo dan pokusava da se uloguje i nikako mu ne uspeva.Navodno je problem sa lozinkom?!.Molim objasnjenje...

2 za
1 protiv
Zaratustra
2011-06-23
???

Zaratustra napisa...

Pre par dana mladji burazer se upisao na rang listu,danas ceo dan pokusava da se uloguje i nikako mu ne uspeva.Navodno je problem sa lozinkom?!.Molim objasnjenje...

... u vezi ovakvih stvari se javite na e-mail.

4 za
2 protiv
Supervizor
2011-06-23
???

Kakav ignorisuci odgovor.Pocecu da sumnjam da se radi o nekakvim malverzacijama!Hvala u svakom slucaju!

4 za
6 protiv
Zaratustra
2011-06-23
???

Molio bih supervizora da mi odgovori samo na ovo pitanje?Posto upravo videh,ranije nisam obratio paznju,da se,kako supervizor rece,,neko igrao sa tudjim nalozima,,upravo u tome sastoji problem?Jer meni burazer ni sad ne moze da se uloguje.Znaci li to da su pare zaludno bacene ili se nesto moze popraviti,da znam za ubuduce.Kad vec svako moze da unisti sistem,da se ne daje kinta dzaba.Hvala unapred!!!

1 za
6 protiv
Zaratustra
2011-06-23
???

Zaratustra napisa...

Kakav ignorisuci odgovor.Pocecu da sumnjam da se radi o nekakvim malverzacijama!Hvala u svakom slucaju!

... Da bi mogao da Vam pomognem, moram znati broj telefona sa kojeg ste poslali SMS poruku. Ako želite da javno na forumu napišete svoj broj mobilnog - samo napred.

3 za
2 protiv
Supervizor
2011-06-23
???

Zaratustra napisa...

Molio bih supervizora da mi odgovori samo na ovo pitanje?Posto upravo videh,ranije nisam obratio paznju,da se,kako supervizor rece,,neko igrao sa tudjim nalozima,,upravo u tome sastoji problem?Jer meni burazer ni sad ne moze da se uloguje.Znaci li to da su pare zaludno bacene ili se nesto moze popraviti

... može sve da se popravi, ali da bi to uradio moram znati o kom nalogu se radi.

Nažalost, ne poznajemo se lično, tako da ne znam ko je Vaš mlađi burazer niti koji mu je nalog.

Da bi mogao da pronađem koji je nalog treba mi e-mail adresa ili broj mobilnog sa kojeg je slata poruka.

Ne preporučujem da ovde javno na forumu napišete Vašu e-mail adresu niti broj mobilnog, jer će neko to sigurno pokušati da zloupotrebi. Kao što sam napisao na početku, javite mi se direktno preko e-maila i rešićemo stvar.

4 za
3 protiv
Supervizor
2011-06-23
???

Hvala na strpljenju i odgovoru.Pretpostavio sam o cemu se radi.Nisam ni mislio da podatke ostavljam na forumu,ali ipak mi je trebao konkretniji odgovor.Posto videh da je nekima problem korigovan,a u nasem slucaju nije bilo poboljsanja.Izvini sto sam te deranzirao,i jos jednom hvalawink!

5 za
1 protiv
Zaratustra
2011-06-23
???

Samo da javim supervizoru da je e-mail danas poslat,sa brojem telefona i imenom korisnika.Nadamo se,da ce se problem ubrzo resiti!Hvala unapred.

3 za
0 protiv
Zaratustra
2011-06-24
???

Zahvaljujem se supervizoru na azurnosti i ekspeditivnostiwink!Problem je resen!!!

4 za
0 protiv
Zaratustra
2011-06-24
???
 

Slagalica.tv je nezavisan sajt ljubitelja kviza

Copyright © 2009-2024