Igre Slagalice
Druge igre

hakeri

Ovim putem zelim svima da se izvinim koji su eventualno povredjeni u poslednjih nekoliko dana od strane ``osobe`` koja je preuzela moj nalog. Nepodrzavam stavove koja je ta osoba iznela. Vatreni sam partizanovac itd.

Veoma bih cenio ako bi se ovde oglasili svi koji su eventualno povredjeni i ako bi prihvatili moje izvinjenje.

Takodje mislim da bi trebali da se oglase i svi ciji je nalog hakovan i da daju misljenje o svemu tome.

Hvala.

5 za
3 protiv
Milan Jovanović
2011-06-24
???

A jesi li srecan sto sam ti doneo 186 poena danas? I to bez ikakve prevare

2 za
9 protiv
Jebi se supervizore sto si mi onemogucio da pisem
2011-06-24
???

Prevarant sa vise profila napisa...

A jesi li srecan sto sam ti doneo 186 poena danas? I to bez ikakve prevare

...Pa hvala za to. Ali reci mi samo cemu sve ovo sa ulazenjem na tudje naloge?

3 za
2 protiv
Milan Jovanović
2011-06-24
???

Hteo sam samo ljudima da pomognem da ostvare bolje rezultate. Ako ti na taj nacin kazes hvala onda nema na cemu...

2 za
8 protiv
Jebi se supervizore sto si mi onemogucio da pisem
2011-06-24
???

I usput sam ti eliminisao ovog prevaranta sa vise naloga, sa cijeg naloga ti upravo pisem.

2 za
7 protiv
Jebi se supervizore sto si mi onemogucio da pisem
2011-06-24
???

Prevarant sa vise profila napisa...

Hteo sam samo ljudima da pomognem da ostvare bolje rezultate. Ako ti na taj nacin kazes hvala onda nema na cemu...

...Pored toga sto si odigrao danasnju igru, vidim da si se upustio i u prepucavanja sa nekim ljudima u moje ime i iznosio neke stavove koji meni nisu bliski ...

5 za
2 protiv
Milan Jovanović
2011-06-24
???

laughTo nisu ni moji stavovi

Samo sam se salio, oraspolozio sam par ljudi sa tim glupostima koje sam pisao. Hteo sam da vidim reakcije.

Inace sam i ja grobar, samo sam hteo da vidim kako je to biti iskompleksirani zvezdas smiley

Sve u svemu, nadam se da se previse ne ljutis. Sve je pocelo tako sto sam ja zaboravio svoju lozinku, pa su mi postavili sigurnosno pitanje, pa sam dobio ideju da bih mogao da odgovorim na neka od pitanja tudjih naloga i uspeo.

Posle nisam mogao da odolim da pisem po forumu, posto moj pravi nalog sadrzi moje pravo ime, pa nisam hteo da se brukam, a na novom nalogu bi mi bilo potrebno 500 poena.

Izvini Milane i sve najlepse ti zelim u nastavku slagalice i tvog zivota smiley

3 za
4 protiv
Jebi se supervizore sto si mi onemogucio da pisem
2011-06-24
???

I naziv teme ti nema nikakvog smisla, posto ovo nije hakovanje, nego sam samo tacno odgovorio na tvoje sigurnosno pitanje, za koje si sam kriv, sto je bilo lako. Neki ljudi su imali datum rodjenja, mesto rodjenja ili pravo ime, sto naravno nisam nikako mogao da pogodim. To nije hakovanje

2 za
3 protiv
Jebi se supervizore sto si mi onemogucio da pisem
2011-06-24
???

Ok. Prihvatam izvinjenje. Ljut sam samo sto si neke ljude izprozivao u moje ime. A za sigurnosno pitanje si potpuno upravu. Hvala na upozorenju

1 za
2 protiv
Milan Jovanović
2011-06-25
???

Sa Markom sam se jos pre malo zezao. To sto sam mu rekao ''debeli'' je bila samo sala, naravno da nemam nista protiv ljudi sa prekomernom kilazom. Sto se tice toga, da sam u tvoje ime isprozivao, potpuno si u pravu, ali mislio sam ionako na kraju reci da to ustvari nisi ti...sve u svemu sada je sve ok i svi znaju da to nisi bio tilaugh

Pozdrav!

2 za
5 protiv
Jebi se supervizore sto si mi onemogucio da pisem
2011-06-25
???
 

Slagalica.tv je nezavisan sajt ljubitelja kviza

Copyright © 2009-2024