NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

problem sa zagradama

Da li moze neko da mi objasni gresku za rezultat 526

100*5+(20+6)   i pise mi NaN

Razumem da se rezultat promeni ako se ne stavi zagrada i da je mozda ovde nisam trebala staviti ali ja mislim da to ne menja rezultat.To mi se desilo vec par puta ne secam se tacnog rezultata i postavke u ostalim zadacima ,ali sam shvatila da je moglo da se napise bez zagrade.Da li je rezultat netacan ako je stavlljena zagrada tamo gde ne treba?

3 za
0 protiv
tinaaca
2012-01-02
???

tinaaca napisa...

Da li moze neko da mi objasni gresku za rezultat 526

100*5+(20+6)   i pise mi NaN

... pre će biti da je u pitanju neki problem sa Vašim browserom, jer ovakav izraz sasvim lepo radi.

Javljalo mi se nekoliko igrača sa sličnim problemom, u igri moj broj im za svaki izraz javi NaN, a kod brojeva im se pojavi <span... nešto umesto slova. Inače, NaN je skraćeno od "Not a number" i obično se javi kada se u polje unesu slova umesto brojeva. Očigledno da nešto ubaci još teksta u polje. Nažalost, još nisam uspeo da reprodukujem ovaj problem na svom računaru, tako da ne mogu ni da pronađem rešenje.

Prvo sam mislio da je u pitanju neka verzija browsera, pa sam počeo da pratim ko od igrača koji ostavljaju primedbu koristi koji browser, i zatim instalirao istu tu verziju, ali je kod mene sve radilo kako treba. Tako da pretpostavljam da je u pitanju neki plug-in ili čak eksterni softver koji to radi.

Probao sam da direktno kontakiram nekoliko tih igrača, ali mi se niko još nije javio sa odgovorom.

Da li Vam se ovo desi svaki put kada igrate igru Moj Broj?

Da li problem bude postoji i ako igrate u drugom browseru, recimo Mozilla Firefox, Google Chrome, Internet Explorer?

3 za
0 protiv
Supervizor
2012-01-02
???

Кад смо већ код заграда да питам нешто. Кад сам ја ишао у школу (беше то once upon a time) учили су нас да су производ и количник старији од сабирања и одузимања, а сад видим да неки такмичари често пишу, на пример, (5*8)+(75*4) да би добили 340.

Како се сад учи?

1 za
5 protiv
Matorac
2012-01-03
???

Supervizor napisa...

tinaaca napisa...

Da li moze neko da mi objasni gresku za rezultat 526

100*5+(20+6)   i pise mi NaN

... pre će biti da je u pitanju neki problem sa Vašim browserom, jer ovakav izraz sasvim lepo radi.

Javljalo mi se nekoliko igrača sa sličnim problemom, u igri moj broj im za svaki izraz javi NaN, a kod brojeva im se pojavi <span... nešto umesto slova. Inače, NaN je skraćeno od "Not a number" i obično se javi kada se u polje unesu slova umesto brojeva. Očigledno da nešto ubaci još teksta u polje. Nažalost, još nisam uspeo da reprodukujem ovaj problem na svom računaru, tako da ne mogu ni da pronađem rešenje.

Prvo sam mislio da je u pitanju neka verzija browsera, pa sam počeo da pratim ko od igrača koji ostavljaju primedbu koristi koji browser, i zatim instalirao istu tu verziju, ali je kod mene sve radilo kako treba. Tako da pretpostavljam da je u pitanju neki plug-in ili čak eksterni softver koji to radi.

Probao sam da direktno kontakiram nekoliko tih igrača, ali mi se niko još nije javio sa odgovorom.

Da li Vam se ovo desi svaki put kada igrate igru Moj Broj?

Da li problem bude postoji i ako igrate u drugom browseru, recimo Mozilla Firefox, Google Chrome, Internet Explorer?

... Koristim iskljucivo Mozilla Firefox i do juce mi se nikada nije desilo u igri moj broj ali u slagalici mi je jako ceto izbacivalo <span. Znaci to je to i dalje cemo se nervirati zbog toga ali cemo i dalje igrati slagalicu. Pisite ako pronadjete neko resenje!

1 za
0 protiv
tinaaca
2012-01-03
???

Matorac napisa...

Кад смо већ код заграда да питам нешто. Кад сам ја ишао у школу (беше то once upon a time) учили су нас да су производ и количник старији од сабирања и одузимања, а сад видим да неки такмичари често пишу, на пример, (5*8)+(75*4) да би добили 340.

Како се сад учи?

...

Исто као у твоје време.

1 za
0 protiv
pastacu
2012-01-03
???

tinaaca napisa...

... Koristim iskljucivo Mozilla Firefox i do juce mi se nikada nije desilo u igri moj broj ali u slagalici mi je jako ceto izbacivalo <span.

... a možete li da mi napišete kako to izgleda celo?

<span se obično završava sa >. Dakle, ili je <span> ili je nešto tipa <span id="a10"> ili tako nešto. Pokušavam da provalim odakle to dolazi i kako bi možda moglo da se eliminiše.

2 za
0 protiv
Supervizor
2012-01-03
???

Supervizor napisa...

tinaaca napisa...

... Koristim iskljucivo Mozilla Firefox i do juce mi se nikada nije desilo u igri moj broj ali u slagalici mi je jako ceto izbacivalo <span.

... a možete li da mi napišete kako to izgleda celo?

<span se obično završava sa >. Dakle, ili je <span> ili je nešto tipa <span id="a10"> ili tako nešto. Pokušavam da provalim odakle to dolazi i kako bi možda moglo da se eliminiše.

...

Posle <span ide gomila znakova upocetku smo brisali te zankove i pokusavali ponovo da napisemo rec ali ne vredi imam utisak da mi racunar ponovo izbaci slova koja su vec bila i da se to tada desava.

1 za
0 protiv
tinaaca
2012-01-03
???

Supervizor napisa...

tinaaca napisa...

... Koristim iskljucivo Mozilla Firefox i do juce mi se nikada nije desilo u igri moj broj ali u slagalici mi je jako ceto izbacivalo <span.

... a možete li da mi napišete kako to izgleda celo?

<span se obično završava sa >. Dakle, ili je <span> ili je nešto tipa <span id="a10"> ili tako nešto. Pokušavam da provalim odakle to dolazi i kako bi možda moglo da se eliminiše.

...Sad cemo probati par dana da ulazimo preko Internet Explorer pa cemo videti da li ce se ponavljati desavalo se da se ponovi 5 puta zaredom i tada smo izlazili iz svega i restartovali racunar da bi prestalo ne upisujemo se u rang listu igramo jer nam je ok i slagalicu pratimo vec godinama ali kad se cesto ponavlja pocinje da nervira!

1 za
0 protiv
tinaaca
2012-01-03
???

tinaaca napisa...

Posle <span ide gomila znakova

... Bio bih jako zahvalan ako bi mi napisali kako tačno to izgleda sledeći put kada se desi.

Hvala.

2 za
0 protiv
Supervizor
2012-01-03
???

Supervizor napisa...

tinaaca napisa...

Posle <span ide gomila znakova

... Bio bih jako zahvalan ako bi mi napisali kako tačno to izgleda sledeći put kada se desi.

Hvala.

...Vreme je isteklo.
Nedostaje slovo: <,S,P, ,I,=,D,T,X,-,H,I,G,H,L,I,G,H,T,I,G,-,I,T,E,M, ,D,T,X,-,H,I,G,H,L,I,G,H,T,-,B,A,C,K,G,U,N,D,C,O,L,O,R,=,",L,I,M,E,",>,O,<,/,S,P,A,N,>

Biće Vam upisano 0 poena. 

 

ovo je izbacio racunar posle isteka vremena a kada smo napisali UŽAREN on je sam nastavio i dodao UŽAREN<SPAN ID=DTX-HIGHLIGHT-BACKGROUNDCOLOR="LIME">0</SPAN>

 

Od sinoc igramo preko Internet Explorer-a ali ne vredi opet je pocelo sinoc nista a sad posle druge slagalice!

3 za
0 protiv
tinaaca
2012-01-04
???

UŽAREN<SPANID=DTX-HIGHLIGHTING-ITEM DTX-HIGHLIGHT-BACKGROUNDCOLOR-=LIME">0</SPAN>

1 za
0 protiv
tinaaca
2012-01-04
???

Morala sam ponovo da kucam jer u predhodnoj poruci nije nista pisalo od toga sto nam je izbacio racunar nadam se da ste shvatili sta sam htela da objasnim!

1 za
0 protiv
tinaaca
2012-01-04
???

tinaaca napisa...

Morala sam ponovo da kucam jer u predhodnoj poruci nije nista pisalo od toga sto nam je izbacio racunar nadam se da ste shvatili sta sam htela da objasnim!

... hvala, ovo je velika pomoć. Sad znam šta da tražim.

1 za
0 protiv
Supervizor
2012-01-05
???

Trebalo bi da je sada ispravljeno za igru Moj Broj. Sada ću probati i za Slagalicu.

2 za
0 protiv
Supervizor
2012-01-05
???

Supervizor napisa...

Trebalo bi da je sada ispravljeno za igru Moj Broj. Sada ću probati i za Slagalicu.

... trebalo bi da više ne bude ovih problema. Ako slučajno opet vidite, javite mi obavezno.

2 za
0 protiv
Supervizor
2012-01-05
???

Nema vise problema. Hvala!

 

2 za
2 protiv
tinaaca
2012-01-08
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0115 sec.

Copyright © 2024