Igre Slagalice
Druge igre

0

cesto se desava da mi ne prizna bodove,kao veceras moj br.

3 za
0 protiv
Branimir Nedimovic
2010-08-26
???

Mislim da danas sajt ne funkcionise kako valja, ili se varam?

3 za
0 protiv
Kalimist
2010-08-26
???

Kalimist napisa...

Mislim da danas sajt ne funkcionise kako valja, ili se varam?

...

Taman to prokomentarisah,ni kriv ni duzan popih i ja nulu,i to u slovima gde ju je prakticno nemoguce "zaraditi"...

3 za
0 protiv
NeparniValjak
2010-08-26
???

NeparniValjak napisa...


Taman to prokomentarisah,ni kriv ni duzan popih i ja nulu,i to u slovima gde ju je prakticno nemoguce "zaraditi"...

...kod mene na KZZ, mada ocekujem da mi vrate, posebno zato sto su imali netacan odgovor :)

4 za
0 protiv
Kalimist
2010-08-26
???

Petnaest minuta sam čekao da mi se učita skočko i konačno kad sam pogodio pravu kombinaciju i pritsno OK dobio sam poruku da sam pokušao zaustaviti sat i da sam dobio 0 kaznenih bodova, ono kad bih imao pristup programskom kodu igrice mozda bi i mogao, al ovako baš se pitam kako????

3 za
0 protiv
MaLin
2010-08-26
???

Kod mene nijedna igra skoro.

2 za
0 protiv
MILAN 1997
2010-08-26
???

Da, bilo je problem sa serverom sinoć. Sada je sve sređeno.

1 za
0 protiv
Supervizor
2010-08-26
???

Supervizor napisa...

Da, bilo je problem sa serverom sinoć. Sada je sve sređeno.

...

Hvala na vracanju slova,za tricavih 8 poena u spojnicama sam sam kriv ;) !

2 za
0 protiv
NeparniValjak
2010-08-26
???

DEPORTIRATI je "prava" reč iz Srpskog jezika.Inače se jako puno koristi u našem jeziku pa je tu reč pronašao računar.

3 za
2 protiv
Radomir-ue
2010-11-16
???

meni juce na KZZ pokazalo da je isteklo vreme na 40 sekundi pre kraja, imala sam jos jedno pitanje da resim...

nebitna su mi ta 3 poena (mozda ne bih ni pogodila odgovor), ali napominjem da se zna...

1 za
0 protiv
ZlatnoOko
2010-11-17
???

rrak-ue napisa...

DEPORTIRATI je "prava" reč iz Srpskog jezika.Inače se jako puno koristi u našem jeziku pa je tu reč pronašao računar.

... pogledajte Pravopisni rečnik Srpskog jezika, autor Milan Šipka (da, to je onaj što se deli takmičarima u TV emisiji), strana 205.

4 za
0 protiv
Supervizor
2010-11-17
???

Hvala na pojašnjenju.Što se tiče odgovora korektan je i na mestu. Problem je to što se pravila postavljaju kako ko dođe, a ne da pravila važe "stotinama godina" kao u normalinim državama. Samo sam rekao da  se vrlo retko čuje da neko ovu reč koristi u govoru u Srbiji (koristi se DEPOROTOVATI).

PS Ovo nije bila polemika već pojašnjenje.
 

1 za
0 protiv
Radomir-ue
2010-11-17
???

Jezicka i gramaticka pravila ne vaze ni u nekim normalnijim drzavama duze, jezik je ziv i mora da se prilagodjava i govorniku i vremenima. I DEPORTIRATI  i DEPORTOVATI  su prave srpske reci ( bez navodnika ) i obe su odlike srpskog naroda. Razlika izmedju srpskog i hrvatskog podjezika je u tome sto srbi prihvataju oba oblika a hrvati samo jedan ( deportirati ) to je vec razlika u gradjenju reci. Oba podjezika su deo jednog jedinog narodnog srpskohrvatskog jezika ( na jezickim univerzitetima u Americi a i uostalim delovima sveta se izucava takozvani BCS jezik tj. Bosnian-Croatian-Serbian ).

3 za
2 protiv
imagine
2010-11-17
???

imagine napisa...

Jezicka i gramaticka pravila ne vaze ni u nekim normalnijim drzavama duze, jezik je ziv i mora da se prilagodjava i govorniku i vremenima. I DEPORTIRATI  i DEPORTOVATI  su prave srpske reci ( bez navodnika ) i obe su odlike srpskog naroda. Razlika izmedju srpskog i hrvatskog podjezika je u tome sto srbi prihvataju oba oblika a hrvati samo jedan ( deportirati ) to je vec razlika u gradjenju reci. Oba podjezika su deo jednog jedinog narodnog srpskohrvatskog jezika ( na jezickim univerzitetima u Americi a i uostalim delovima sveta se izucava takozvani BCS jezik tj. Bosnian-Croatian-Serbian ).

...Hvala na tumačenju,ali ja ipak reč DEPORTIRATI  neću koristiti kao svoju (i kao takvu je doživljavati) ako je budem koristio u govoru.To ne može da mi propiše niko. Koristiću ipak DEPORTOVATI.Pozdrav.

2 za
2 protiv
Radomir-ue
2010-11-17
???

zahvaljujem SUPERVIZORU sto mi je omogucio da ponovo igram KZZ za 16. novembar posto mi je kompjuter neobjasnjivo ukrao 40-ak sekundi...

ujedno sam za taj dan osvojila 193 poena, sto mi je novi licni rekord...

pozdrav svima na sajtu... cheeky

0 za
7 protiv
ZlatnoOko
2010-11-18
???

ZlatnoOko napisa...

ujedno sam za taj dan osvojila 193 poena, sto mi je novi licni rekord...

pozdrav svima na sajtu... cheeky

...A-ha,znaci sada je odjednom ipak moguce imati preko 170 poena,pa cak i velikih 193... 

10 za
1 protiv
NeparniValjak
2010-11-18
???

...A inače osuđujem one koji varaju, i ne razumem njihovu potrebu da budu prvi na listi, a koristim Google za odgovore? :-S

Ko je čitao komentare - shvatiće!

6 za
1 protiv
Fellow
2010-11-18
???

Pitanje za Supervizora: Postoji li mogucnost da upozorimo na eventualne greske koje nisu vezane za igru, a nisu za forum. Jel moze na kontakt mail sajta? ili da se postavi licni mail na profil?

2 za
0 protiv
Dvorska budala
2010-11-18
???

Bacago napisa...

Pitanje za Supervizora: Postoji li mogucnost da upozorimo na eventualne greske koje nisu vezane za igru, a nisu za forum. Jel moze na kontakt mail sajta? ili da se postavi licni mail na profil?

...

Ovde imaš način kako da kontaktiraš Supervizora:
http://www.slagalica.tv/info/
yes

4 za
0 protiv
Fellow
2010-11-18
???

NeparniValjak napisa...

ZlatnoOko napisa...

ujedno sam za taj dan osvojila 193 poena, sto mi je novi licni rekord...

pozdrav svima na sajtu... cheeky

...A-ha,znaci sada je odjednom ipak moguce imati preko 170 poena,pa cak i velikih 193... 

...

moguce je imati 193 poena, ali ne svakim danom...

moj prosek je i dalje 26 - 26,50 po igri...

1 za
2 protiv
ZlatnoOko
2010-11-19
???

ZlatnoOko napisa..cheeky

moj prosek je i dalje 26 - 26,50 po igri...

...Ali se poboljsava iz dana u dan...

3 za
0 protiv
NeparniValjak
2010-11-19
???

danas 160 poena...

realno...

2 za
1 protiv
ZlatnoOko
2010-11-19
???

Fellow napisa...

...A inače osuđujem one koji varaju, i ne razumem njihovu potrebu da budu prvi na listi, a koristim Google za odgovore? :-S

Ko je čitao komentare - shvatiće!

...kako sam ja jedini koji je javno rekao da je koristio google, pretpostavljam da se ovo odnosi na mene? Ako je tako, onda procitaj ponovo moj post u kome sam rekao zasto sam koristio google. Normalno je da osudjujem one koji varaju, kao i pretpostavljam skoro svi ovde. Ovo za prvo mesto mi bas i nije jasno, jer naravno da mogu da razumem potrebu coveka da bude prvi, to nam je sviam u krvi, ali ne mogu da razumem da se to radi po svaku cenu. Eto toliko, mada i nije bas da sam imao ijedan razlog da ti se pravdam.

4 za
2 protiv
Kalimist
2010-11-19
???

Dobro, eto i ja priznajem da sam koristio google (za KZZ i Spojnice), al džaba ljudi moji kad je malo vremena, pa ako bi SUPERVIZOR mogo malo da produži vrijeme za gore pomenute igre, ja se ne bi ljutio, jer dok ja ukucam pitanje na googlu (Internet Explorer Browser), pa pronađem odgovor, pa odgovorim (Mozila Firefox) prođe vrijeme,( a da prozori su vertikalno otvoreni), dakle, nema se vremena (možda neko ima bolju taktiku, brže kuca il šta ja znam) da bi se varalo kako treba, al bilo kako bilo, nije lijepo optuživati druge za nešto što i sami radimo.

7 za
2 protiv
konj_AleksandraM
2010-11-19
???

Koliko puta ja nisam imao pojma i koliko puta sam se uzasno iznervirao koje gluposti od pitanja dobijam. Ali sam samo kliknuo KRAJ na spojnicama ili BEZ ODGOVORA na KZZ i isao dalje sa nulom [ ili necim sitnim ako ubodem]. Jeste da ja nisam na listi ali i da sam dao 300 dinara za to ne bi mi cinilo zadovoljvsto da mi ceo sajt kaze da sam kralj i da sam odlican u igri, a ja varam.

 

p.s. Ne Kalimiste, ne odnosi se na tebe. Pricam uopsteno. smiley

1 za
0 protiv
Šišarka
2010-11-19
???

Sad lepo i ostalih 90 % sa rang liste da priznaju da varaju i da supervizor ukine rang listu dok se ne onemoguci varanje, i dok se ne stvore uslovi za postenu igru.

1 za
0 protiv
klasicna budala
2010-11-19
???

MladenMitrovic napisa...

Sad lepo i ostalih 90 % sa rang liste da priznaju da varaju i da supervizor ukine rang listu dok se ne onemoguci varanje, i dok se ne stvore uslovi za postenu igru.

...daleko od toga da sam rekao da varam. I nema razloga da se ukine rang lista, jer ne postoje nagrade za osvajanje prvog ili nekog drugog mesta, a ako nekada i budu uvedene, sve sto treba da se uradi je da se onemoguci izlazak sa stranice slagalice dok se igra ne zavrsi, sto je vec predlagano, ali ne znam zasto nije zazivelo.

3 za
1 protiv
Kalimist
2010-11-19
???

Па, ево, и ја признадох недавно да сам неколико пута изгуглао дебилне спојнице...  Јбг, повуче човека, шта ћеш... laugh А, и помоћ жене пар пута месечно добро дође, мада ме понекад и зезне...

1 za
2 protiv
Цане Вукић
2010-11-19
???

 

Kalimist napisa...

Fellow napisa...

...A inače osuđujem one koji varaju, i ne razumem njihovu potrebu da budu prvi na listi, a koristim Google za odgovore? :-S

Ko je čitao komentare - shvatiće!

...kako sam ja jedini koji je javno rekao da je koristio google, pretpostavljam da se ovo odnosi na mene? Ako je tako, onda procitaj ponovo moj post u kome sam rekao zasto sam koristio google. Normalno je da osudjujem one koji varaju, kao i pretpostavljam skoro svi ovde. Ovo za prvo mesto mi bas i nije jasno, jer naravno da mogu da razumem potrebu coveka da bude prvi, to nam je sviam u krvi, ali ne mogu da razumem da se to radi po svaku cenu. Eto toliko, mada i nije bas da sam imao ijedan razlog da ti se pravdam.

...

broken heart Totalno se pogrešan čovek našao prozvan, kud ne otvorih forum ranije da sprečim dalje komentare...

Tvoj razlog upotrebe pretraživača podržavam, i sam kad se iznerviram glupim pitanjima ili kad na kraju igre želim da saznam nešto više o odgovorima koje nisam znao koristim pretraživače i enciklopedije. Ali to je u edukativne a ne takmičarske svrhe, a ne da bi se hvalio u komentarima koliko sam danas osvojio poena. frown

Klikom na svaki profil registrovanog takmičara lako se može videti koje osvojio koliko poena po danima tabelarno. Tako da je svako navođenje broja poena izlišno.

Moj komentar je bio nastavak Nebojšinog zapažanja za GoldenEye.

Koga ne mrzi neka potraži u:
http://www.slagalica.tv/news/comments/58
http://www.slagalica.tv/news/comments/68
http://www.slagalica.tv/news/comments/69

A sad stvarno pozdrav svim poštenim igračima.

5 za
0 protiv
Fellow
2010-11-19
???

Стварно је лицемерно да било ко ко је користио било какву врсту помоћи ( читај варао), коментарише ранг листу или друге такмичаре. Глупа питања добијамо сви али не гугламо. 

12 za
0 protiv
pastacu
2010-11-19
???

Ne zelim da skrecem sa teme,ali kad pomenuste glupave spojnice,stvarno ima veliki broj takvih.Recimo ,ja sam nekada davno poslao 2-3 odlicne i zanimljive spojnice,ne teske ali ni bas skroz lagane.Verujem da u bazi ima jako dobrih spojnica i ne svidja mi se u celini njihov odabir.Da me Supervizor pogresno ne shvati,a ni ostali ne zelim da kukam na ovaj sajt koji je fenomenalan,ali eto mozda bi se moglo malo poraditi oko tih spojnica,da budu ako nista,ono raznovrsnije.Recimo prosli mesec je bilo 7-8 spojnica geografije i 7-8 knjizevnosti sto je previse.

4 za
0 protiv
mc80
2010-11-19
???

Nije me mrzelo da pogledam stare komentare i bas su me lepo nasmejali, posebno prvi za koji bi bilo bolje da su ga nazvali "Ispovesti".

3 za
0 protiv
imagine
2010-11-19
???
 

Slagalica.tv je nezavisan sajt ljubitelja kviza

Copyright © 2009-2024