Igre Slagalice
Druge igre

losa procena

Danasnja asocijacija nije bila korektna do kraja.

1 za
4 protiv
mimian
2010-10-05
???

Danasnja asocijacija je bila katastrofa.

2 za
2 protiv
imagine
2010-10-05
???

Zalomi se ponekad

2 za
0 protiv
BuridanovMagarac
2010-10-06
???

Posto je kraj meseca, mislim da mogu nesmetano reci, a administrator neka zadrzi i ne objavi moju primedbu dok smatra da ona moze uticati na druge igrace, ali moram da dam glas protiv takvih asocijacija kao sto je danasnja. Konacno resenje - samoubistvo! Ma dajte, molim vas. Od tolikih mogucnosti bas rec samoubistvo. Zaista vas molim da ubuduce obratite paznju i da ne dopustite takve reci. Sta bi moglo, uprotivnom, biti sledece? Ubistvo? Silovanje? ....ne bih da nabrajam dalje sigurno ste shvatili i zahvaljujem se na razumevanju - unapred.

1 za
10 protiv
Savatije II
2010-10-29
???

Asocijacija je skroz korektna, bar po meni, jer je to bio jedini pojam koji povezuje licnosti po kolonama. Isto tako da je neko zadao asocijaciju u kojoj bi resenja kolona bila naprimer Dalas, pozoriste, Marsej, Dzon Lenon, jedina rec koja ih povezuje je atentat, a mislim da je slicnih asocijacija bilo po kvizovima.

7 za
0 protiv
Meda
2010-10-29
???

imao sam tu asocijaciju danas i osvojio 44  poena uz pomoc Kurtayes!

5 za
1 protiv
Слађан
2010-10-29
???

Ja je ne resih - nisam imao pojma da se Hemingvej samoubio,a prvo otvorih tu kolonu!  Gedao sam dobrih 30ak sekundi sve cetiri pogodjene kolone,i za tri zivota ne bih pogodio konacno resenje,ali mislim da je skroz ok i logicna asocijacija...

8 za
0 protiv
NeparniValjak
2010-10-29
???

Meni je to struka pa sam znala, pogotovu sto se Hemingveju ubio i otac i li brat, nisam sigurna, a kasnije i unuka, cuvena manekenka Margo Hemingvej.

4 za
0 protiv
Nada&Ivan;
2010-10-29
???

Kako si ti Nado do pre 2 meseca jedva prebacivao 150 poena , a sada ne spustas ispod 185

0 za
6 protiv
arg895ceo
2010-10-29
???

mmladen napisa...

Kako si ti Nado do pre 2 meseca jedva prebacivao 150 poena , a sada ne spustas ispod 185

...Verovatno su rezultati toliko bolji zato što su dve glave pametnije od jedne(Nada i Ivan),a i vremenom se  prosek popravi za 20-30 poena tako je bar bilo kod mene ,pošto igram od osnivanja sajta u početku mi je prosek bio 120 sada je 150 a trudiću se još više da poboljšam prosek (mislim da to nije nemoguće ).A i mislim da nema razloga prozivati nekoga koga ustvari treba pohvaliti pa s tim u vezi bravo za Nadu i Ivana na odličnim rezultatima!

Pozdrav!

7 za
0 protiv
Слађан
2010-10-29
???
 

Slagalica.tv je nezavisan sajt ljubitelja kviza

Copyright © 2009-2024