Igre Slagalice
Druge igre

Rad servera

Da li i ostalima radi sajt dobro večeras? Ja sam zbog predugačkog slanja podataka na server izgubio poene u 2 igre. Ostali sajtovi mi funkcionišu ok, pa bih isključio moju konekciju kao potencijalan problem.

Nadao sam se da će se pomjeranjem startnog vremena za novu igru popraviti stvari...

4 za
0 protiv
vojvoda021
2010-10-11
???

zanima me da li ce mi biti omoguceno da odigram danasnju slagalicu, s obzirom da mi se slova uopste nisu pojavila?

1 za
0 protiv
mjaguar
2010-10-12
???

vojvoda021 napisa...

Da li i ostalima radi sajt dobro večeras?

... bilo je problema, zato što smo postavili neke nove izmene koje su trebale da optimizuju rad sistema, ali jedna od izmena je napravila haos. Tek negde oko 20:10 su se stabilizovale stvari.

1 za
0 protiv
Supervizor
2010-10-12
???

Svim igračima koji su imali problema u vremenu za koje znamo da je bilo problema je omogućeno da ponovo odigraju igre. Ako mislite da ste oštećeni i Vi pošaljite primedbu pa ćemo pogledati.

4 za
0 protiv
Supervizor
2010-10-12
???

Popodne je bilo problema. Nesto je kocilo tako da sam "pukao' na skocku i KZZ. Cak sam dobio obavestenje da zaustavljam vreme. Ima li sanse da osigram ponovo ove dve igre? 

0 za
0 protiv
Milos Milutinovic
2010-10-17
???

Irena i Milos Milutinovic napisa...

Popodne je bilo problema. Nesto je kocilo tako da sam "pukao' na skocku i KZZ. Cak sam dobio obavestenje da zaustavljam vreme. Ima li sanse da osigram ponovo ove dve igre? 

... primedbe ostavljati u delu za primedbe nakon odigrane igre.

1 za
0 protiv
Supervizor
2010-10-18
???

Ovo je nista ne valja kad startujes neku igru napise ucitavam i zakuca nemojta da gubite vreme na ovom saitu
 

0 za
5 protiv
Zdravko Barišić
2010-11-20
???

Meni je sad radilo sve normalno

4 za
0 protiv
Mara
2010-11-20
???
 

Slagalica.tv je nezavisan sajt ljubitelja kviza

Copyright © 2009-2024