Igre Slagalice
Druge igre

Molim sve na forumu da opletu po meni...

Zašto? Pa zato što psujem po forumu

1 za
10 protiv
misa pele
2010-10-12
???

Pa ne verujem da su članovi ovog foruma na tom nivou.
Mislim da je došlo vreme i za prvo banovanje...

5 za
1 protiv
Fellow
2010-10-12
???

Fellow napisa...

Pa ne verujem da su članovi ovog foruma na tom nivou.
Mislim da je došlo vreme i za prvo banovanje...

... neće biti banovanja jer je jako lako otvoriti novi nalog. Ako krenu ovakvi problemi, prvo će biti uveden minimum potrebnih osvojenih poena da bi se moglo pisati na forumu, pa tek onda banovanje ako neko bude toliko uporan da odigra igre i posle pravi gluposti.

8 za
2 protiv
Supervizor
2010-10-13
???

Supervizor napisa...

Fellow napisa...

Pa ne verujem da su članovi ovog foruma na tom nivou.
Mislim da je došlo vreme i za prvo banovanje...

... neće biti banovanja jer je jako lako otvoriti novi nalog. Ako krenu ovakvi problemi, prvo će biti uveden minimum potrebnih osvojenih poena da bi se moglo pisati na forumu, pa tek onda banovanje ako neko bude toliko uporan da odigra igre i posle pravi gluposti.

...Ignorisanje je najbolji lek...

5 za
3 protiv
NeparniValjak
2010-10-13
???

Pele majstore, ti si nas Bogdanov. Pa jel ste bre vi videli negde u novinama bilo dnevnim bilo nedeljnicima da kolumnisti (i to uglavnom pisci)  u svojim kolumnama ne opsuju bar 2-3 puta. Ja nisam. Mogao bih redom da ih nabrajam ovde. Znaci da se valjda tako oni distanciraju od nas obicnog naroda, tj. kad oni psuju to je zato sto su iznad nas koji citamo, a kada mi psujemo mi smo opet ispod njih zato sto smo prostaci.  Znaci Pele slobodno "ga tupi" i distanciraj se i ti malo od ostalih. wtf     Malo u sali malo u zbilji

3 za
1 protiv
arg895ceo
2010-10-26
???

Heheh, dobro zapažanje Mladene.
 

Fakultetska diploma je zgodna stvar:
Kad se napiješ onda nisi šljokara nego boem! cheeky
 

6 za
1 protiv
Fellow
2010-10-27
???

Uvođenje minimuma poena za komentarisanje nije "demokratski čin".Ne znači da oni koji imaju "manje " poena nemaju šta pametno da kažu i predlože.Ako je neko nekulturan i nevaspitan, to nema veze sa poenima i znanjem(mada može biti povezano).

Bolje je tom učesniku, ako se više puta ponavaljaju iste greške, zabraniti da komentariše (pa neka on menja naloge).Isto uraditi i sa svakim sledećim nalogom koji otvori.
 

2 za
2 protiv
Radomir-ue
2010-10-28
???

rrak-ue napisa...

Bolje je tom učesniku, ako se više puta ponavaljaju iste greške, zabraniti da komentariše (pa neka on menja naloge).Isto uraditi i sa svakim sledećim nalogom koji otvori.
 

... otvaranje naloga traje par sekundi. Lako je otvoriti i 50 naloga. Zato je ideja da se uvede minimum poena, jer onda nije dovoljno da samo otvori nalog, jer mora i da odigra igre pre nego što išta napiše. Broj potrebnih poena je trenutno 50 što je lako osvojiti igranjem 6 igara za jedan dan, što svaki igrač i inače uradi. U budućnosti bi se taj broj mogao povećati na 100 ili slično. Dakle, neki minimalni broj poena koji svaki "normalan" nalog i inače ima.

6 za
0 protiv
Supervizor
2010-10-28
???
 

Slagalica.tv je nezavisan sajt ljubitelja kviza

Copyright © 2009-2024