NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

ko je takmicar

koji se sinoć takmičio na mjesto plavog takmičara..Molim Vas njegovo ime i prezime, ako može...

Čini mi se da je Nikola, ali prezime ne znam...

4 za
6 protiv
Zor Đevojka
2011-02-17
???

Онај младић који је врло успешан био и данас. Има два пута по 135, једном 130 и данас 112. Зове се Жарко, иде у гимназију. Одличан је, одговара као из топа, нема трему, а зна. Капа доле с моје стране.

5 za
3 protiv
Matorac
2011-02-19
???

Matorac napisa...

Онај младић који је врло успешан био и данас. Има два пута по 135, једном 130 и данас 112. Зове се Жарко, иде у гимназију. Одличан је, одговара као из топа, нема трему, а зна. Капа доле с моје стране.

Bas veceras mi se javio jedan bivsi pobednik Slagalice, inace jedan od najmladjih pobednika tog kviza i skrenuo mi paznju na ovog mladica. Nazalost, utisak koji se moze steci o sjajnom potencijalu ovog srednjoskolca potpuno je srusen posto sam dobio ovaj link - http://vukajlija.com/forum/teme/18906?strana=1.

Pokretac teme je mladic iz Slagalice; egomanijakalni marketing, jedna neukusna samopromocija i krajnje prostacko omalovazavanje svojih protivnika koji se mogu procitati na stranicama linkovanog topika prevazilazi sve granice elementarne pristojnosti. Jedino opravdanje moze da bude njegova mladost, mada decko koji sam istice da je daleko ispred svoje generacije nikako ne bi smeo sebi da dozvoli takav recnik i stil, i to potpisan vlastitim imenom i prezimenom. no

A nije ni svestan kakve ga ajkule ocekuju u sledecem Superfinalu, ako kojim slucajem stigne do njega. Ne valja ti posao, decace, narocito na duze staze...

18 za
1 protiv
Erazmo
2011-02-19
???

Erazmo napisa...

Bas veceras mi se javio jedan bivsi pobednik Slagalice, inace jedan od najmladjih pobednika tog kviza i skrenuo mi paznju na ovog mladica. Nazalost, utisak koji se moze steci o sjajnom potencijalu ovog srednjoskolca potpuno je srusen posto sam dobio ovaj link - http://vukajlija.com/forum/teme/18906?strana=1.

... Koga mrzi da čita sve, od ove stranice je zanimljivo.

Još jedna potvrda da naša omladina nema pojma da ono što napišeš na Internetu postaje javno.

17 za
1 protiv
Supervizor
2011-02-19
???

Баш неукусно.

4 za
1 protiv
Matorac
2011-02-20
???

U utorak se emituje emisija u kojoj sam tesno izgubio od ovog decka i u kojoj sam u 2 situacije bio ostecen ali to naravno nece biti emitovano. Snimanje je trajalo sat vremena jer se decko nekoliko puta raspravljao sa Milkom kao da mu zivot zavisi od toga (a imao je pre toga 6 pobeda u nizu tako da mu 7 partija nije uopste bila bitna). Na kraju emisije ga pitam kako to da je svaki put  u ko zna zna se javio pre mene, jel ima neka fora, to bi mi znacilo jer sam i ja prosao dalje pa da znam za sledecu partiju kad da klikcem i on nije hteo da mi kaze. Inace na snimanju sam mu upoznao oca koji je izuzetno fin i kulturan covek tako da ne znam na koga je mali povukao kad se tako ponasa.

Nadam se da ce decko naleteti u cetvrtfinalu na nekog ozbiljnijeg protivnika koji ce ga razbiti i spustiti malo na zemlju 

13 za
1 protiv
dejan86
2011-02-20
???

Dečko je slab  u slovima.Tu ozbiljniji takmičar ima da napravi ključnu razliku.Dobar je u Ko zna zna i asocijacijama.
 

7 za
0 protiv
Radomir-ue
2011-02-20
???

dejan86 napisa...

U utorak se emituje emisija u kojoj sam tesno izgubio od ovog decka i u kojoj sam u 2 situacije bio ostecen ali to naravno nece biti emitovano. Snimanje je trajalo sat vremena jer se decko nekoliko puta raspravljao sa Milkom kao da mu zivot zavisi od toga (a imao je pre toga 6 pobeda u nizu tako da mu 7 partija nije uopste bila bitna). Na kraju emisije ga pitam kako to da je svaki put  u ko zna zna se javio pre mene, jel ima neka fora, to bi mi znacilo jer sam i ja prosao dalje pa da znam za sledecu partiju kad da klikcem i on nije hteo da mi kaze. Inace na snimanju sam mu upoznao oca koji je izuzetno fin i kulturan covek tako da ne znam na koga je mali povukao kad se tako ponasa.

Nadam se da ce decko naleteti u cetvrtfinalu na nekog ozbiljnijeg protivnika koji ce ga razbiti i spustiti malo na zemlju 

...Kaži nam šta je bilo u te dve situacije.

5 za
0 protiv
ćetalj
2011-02-20
???

 

ćetalj napisa...

dejan86 napisa...

U utorak se emituje emisija u kojoj sam tesno izgubio od ovog decka i u kojoj sam u 2 situacije bio ostecen ali to naravno nece biti emitovano. Snimanje je trajalo sat vremena jer se decko nekoliko puta raspravljao sa Milkom kao da mu zivot zavisi od toga (a imao je pre toga 6 pobeda u nizu tako da mu 7 partija nije uopste bila bitna). Na kraju emisije ga pitam kako to da je svaki put  u ko zna zna se javio pre mene, jel ima neka fora, to bi mi znacilo jer sam i ja prosao dalje pa da znam za sledecu partiju kad da klikcem i on nije hteo da mi kaze. Inace na snimanju sam mu upoznao oca koji je izuzetno fin i kulturan covek tako da ne znam na koga je mali povukao kad se tako ponasa.

Nadam se da ce decko naleteti u cetvrtfinalu na nekog ozbiljnijeg protivnika koji ce ga razbiti i spustiti malo na zemlju 

...Kaži nam šta je bilo u te dve situacije.

...Ispricacu u utorak nakon sto se emituje emisija

7 za
0 protiv
dejan86
2011-02-20
???

ja pitah za jednog, vi mi odgovAarate za nekog totalnog desetog...

3 za
1 protiv
Zor Đevojka
2011-02-21
???

Извини, побркао сам датуме. Мислила си на оног кога је мали Жарко победио. Био је мало старији од Жарка и доста лепши. И благо необријан. Немо се љутиш, не знам како се зове. Питај Жарка на Вукајлији, имаш линк.

6 za
0 protiv
Matorac
2011-02-21
???

rrak-ue napisa...

Dečko je slab  u slovima.Tu ozbiljniji takmičar ima da napravi ključnu razliku.Dobar je u Ko zna zna i asocijacijama.
 

klinac je najobicniji 'streber', ima samo sveze skolsko znanje a opsta kultura 0

4 za
2 protiv
japaja
2011-02-21
???

klinca bi veceras otreslo 75% igraca sa ovog sajta. bio je u nokautu, ali gospođa se spetljala kod skočka i zeznula stvar. ne zna da gubi, da ga nije vratila u igru sa losim skockom, bio bi gotov.

9 za
1 protiv
zivko.curcic
2011-02-21
???

zivko.curcic napisa...

klinca bi veceras otreslo 75% igraca sa ovog sajta. bio je u nokautu, ali gospođa se spetljala kod skočka i zeznula stvar. ne zna da gubi, da ga nije vratila u igru sa losim skockom, bio bi gotov.

...svi njegovi protivnici u proseku imaju po 35 poena. on da je imao prosecno 40 poena po emisiji opet bi imao 6 pobeda

9 za
2 protiv
klasicna budala
2011-02-21
???

zivko.curcic napisa...

klinca bi veceras otreslo 75% igraca sa ovog sajta. bio je u nokautu, ali gospođa se spetljala kod skočka i zeznula stvar. ne zna da gubi, da ga nije vratila u igru sa losim skockom, bio bi gotov.

...Više ju je koštalo pitanje o vaterpolu. Umjesto da dobije 10 poena, izgubila je 5, a on dobio 10. dakle 25 poena! Ne znam odakle su im podaci o porijeklu riječi, ali su ćata i ćevap turskog porijekla (bar po rječniku str. riječi Klaića).

5 za
0 protiv
ćetalj
2011-02-21
???

klasicna budala napisa...

 

...svi njegovi protivnici u proseku imaju po 35 poena. on da je imao prosecno 40 poena po emisiji opet bi imao 6 pobeda

...Tako je aco...

4 za
1 protiv
Слађан
2011-02-21
???

Bio je "maestralan" u igri moj broj laughlaughlaugh a skocko - nema pojma da igra - vise pogadja na srecu

3 za
1 protiv
DekVla
2011-02-21
???

japaja napisa...

rrak-ue napisa...

Dečko je slab  u slovima.Tu ozbiljniji takmičar ima da napravi ključnu razliku.Dobar je u Ko zna zna i asocijacijama.
 

klinac je najobicniji 'streber', ima samo sveze skolsko znanje a opsta kultura 0

... pa nije toliko ni bitno da li je nabiflao ili ne? Za emisiju je bitno da je dao tačan odgovor, mada stoji da je generalno bolje da ima opštu kulturu nego da "bifla podatke".Lepo su rekli prethodni takmičari-lako mu je da pobeđuje kad ovi "nesretnici " što igraju protiv njega imaju po 40 poena.Ne treba ga ni osuđivati. Veliki procenat njegovih drugara ne zna ni pola ovoga što on zna (oni čak nemaju volju da znaju bilo šta van: facebooka, španskih serija, kladionica, video igrica koje ne zahtevaju nikakvo razmišljanje...). Čuvena rečenica je "Šta će meni to u životu?

3 za
5 protiv
Radomir-ue
2011-02-21
???

Nisam gledala svaku emisiju ali mi se cini da decko dosta zna. Citala sam njegove komentare na Vukajliji i nikako mu ne sluze na cast, ali ipak i nisu za cudjenje u odnosu na njegove godine. Ipak je u 20 minuta slagalice vec nekoliko dana pokazao sjajno znanje i to treba ceniti. U proslom ciklusu su neki takmicari koji su daleko dogurali ( cetvrfinale, polufinale ) bili mnogo mnogo losiji od ovog decka  ( da ne pominjem da su bili duplo stariji ).

5 za
7 protiv
imagine
2011-02-21
???

imagine napisa...

Nisam gledala svaku emisiju ali mi se cini da decko dosta zna. Citala sam njegove komentare na Vukajliji i nikako mu ne sluze na cast, ali ipak i nisu za cudjenje u odnosu na njegove godine. Ipak je u 20 minuta slagalice vec nekoliko dana pokazao sjajno znanje i to treba ceniti. U proslom ciklusu su neki takmicari koji su daleko dogurali ( cetvrfinale, polufinale ) bili mnogo mnogo losiji od ovog decka  ( da ne pominjem da su bili duplo stariji ).

...

Džaba znanje kad nema vaspitanje. Može da pročita sve knjige ovog sveta a da opet ne bude čovek.

Neke stvari se jednostavno ne uče iz knjige. 

21 za
1 protiv
sinisadelic
2011-02-22
???

Deca se sad tako vaspitavaju. Proguglajte malo o lajf koačingu. (Tako se to i na srpskom zove, zato ne pišem u originalu.) Svodi se na promovisanje samoživosti i sebičnosti kao glavnih vrednosti. Ja pa ja.

15 za
1 protiv
Matorac
2011-02-22
???

dejan86 napisa...

U utorak se emituje emisija u kojoj sam tesno izgubio od ovog decka i u kojoj sam u 2 situacije bio ostecen ali to naravno nece biti emitovano.

Iako sam iguran da ces ti detaljnije obrazloziti o cemu je rec, ja bih prokomentarisao odgovor na pitanje - Koje vojske su se sukobile kod Termopila?; plavi takmicar odgovara - persijska i spartanska. U slucaju da si ti pitan za odgovor (mislim da si se prijavio za to pitanje) i da je on ocekivano glasio - persijska i grcka, tvoj odgovor je pre morao biti uvazen, jer je potpuniji. Mada, i da se nisi prijavio, odgovor plavog takmicara nije trebalo uvaziti jer je nekompletan. Naime, kod Termopila 480. godine sukobile su se persijske snage i grcke snage pod komandom Spartanaca (koji cak pojedinacno nisu bili ni najbrojniji) - uz njih su jos bili Tebanci, koji su se kasnije predali, Tespanci, Arkadjani, Malijci, Korincani, Tegejci, Manitenejci i verovatno jos drugih, grckih naroda, koji su ostali uz Spartance da se bore do kraja Kako je u pitanju bila koalicija vojski grckih polisa, odgovor 'Spartanci' nije tacan, vec onaj koji je i izasao na ekranu - grcka i persijska.

Tu si sasvim sigurno ostecen.

 

5 za
2 protiv
Erazmo
2011-02-22
???

To je jedna od situacija u kojoj  sam ostecen, lepo si sve objasnio neme potrebe nista vise da dodajem.

Druga situacija : Pitanje   -   Koja Nemacka rec se koristi u  nasem jeziku  za krecenje?

On se prvi javlja i odgovara MALJANJE ili MALANJE( netacno) ja odgovaram MOLERAJ, on -5 ja +10 i tu krece on da se zali i raspravlja kao to je od  Nemacke reci mallen i trebalo bi da se prizna. Milka odgovara da se ta rec sto je on rekao ne koristi u nasem jeziku, on nastavlja da se zali. Na predlog voditeljke ( sto me je dodatno iznerviralo) Milka odlazi da proveri to pitanje, vraca se za 10 min sa odgovorom da ne mogu da mu priznaju odgovor ali da ce zameniti pitanje.

EPILOG - njemu vracaju 5 bodova a meni oduzimaju 10 

Po meni to su veliki propusti. Decku uopste nije bila potrebna pobeda jer je odavno obezbedio cetvrtfinale a prepirao se kao da mu je prva partija i sto je najgore od svega nije uopste bio u pravu.

Imao sam i ja svojih propusta. U prvoj igri sam prijavio rec od 6 a imao sam od 7( na tome sam izgubio 28 bodova). 

9 za
3 protiv
dejan86
2011-02-22
???

dejan86 napisa...

To je jedna od situacija u kojoj  sam ostecen, lepo si sve objasnio neme potrebe nista vise da dodajem.

Druga situacija : Pitanje   -   Koja Nemacka rec se koristi u  nasem jeziku  za krecenje?

On se prvi javlja i odgovara MALJANJE ili MALANJE( netacno) ja odgovaram MOLERAJ, on -5 ja +10 i tu krece on da se zali i raspravlja kao to je od  Nemacke reci mallen i trebalo bi da se prizna. Milka odgovara da se ta rec sto je on rekao ne koristi u nasem jeziku, on nastavlja da se zali. Na predlog voditeljke ( sto me je dodatno iznerviralo) Milka odlazi da proveri to pitanje, vraca se za 10 min sa odgovorom da ne mogu da mu priznaju odgovor ali da ce zameniti pitanje.

EPILOG - njemu vracaju 5 bodova a meni oduzimaju 10 

Po meni to su veliki propusti. Decku uopste nije bila potrebna pobeda jer je odavno obezbedio cetvrtfinale a prepirao se kao da mu je prva partija i sto je najgore od svega nije uopste bio u pravu.

Imao sam i ja svojih propusta. U prvoj igri sam prijavio rec od 6 a imao sam od 7( na tome sam izgubio 28 bodova). 

...Steta , ali svaka cast na partiji bilo je super.

2 za
2 protiv
MILAN 1997
2011-02-22
???

Malati - njem.  (malen) 1. slikati 2. bojadisati zidove, krečiti  - rječnik stranih riječi Ž. Klaić.

Riječ koriste Hrvati, a u Bosni odakle sam malo ko ( barem je Srbi ne koriste).  Ipak, ne bi trebalo postavljati pitanja na koja su moguća dva odgovora, a pogotovo kad je jedan od njih sporan.

Iskren da budem, ipak si mu ti poklonio pobjedu. Morao si imati drugu riječ ( barem starica, kartica, kastica, kotarica, košarica - kad već nisi vidio sutrašnjica ( a možda i 11 kosturašica).

Takođe u drugoj asocijaciji nakon otvorenih jezik i mašina za veš morao si razmišljati samo o konačnom rješenju, jer samo ti je ono donosilo pobjedu.

U igri ko zna zna, kad su postavljena tri odgovora u pitanju, a ne znaš odgovor, ne javlja je prvi (33% šanse za tačan odgovor) , već samo ako se protivnik prvi javio - ako promaši gubi 5 poena a tvoje šanse su 50%. 

Ali pošto ti je to prva partija, razumljivo da si imao tremu i nervozu i sigurno ćeš bolje sledeći put odigrati.

2 za
2 protiv
ćetalj
2011-02-22
???

ćetalj napisa...

Malati - njem.  (malen) 1. slikati 2. bojadisati zidove, krečiti  - rječnik stranih riječi Ž. Klaić.

Riječ koriste Hrvati, a u Bosni odakle sam malo ko ( barem je Srbi ne koriste).  Ipak, ne bi trebalo postavljati pitanja na koja su moguća dva odgovora, a pogotovo kad je jedan od njih sporan.

Iskren da budem, ipak si mu ti poklonio pobjedu. Morao si imati drugu riječ ( barem starica, kartica, kastica, kotarica, košarica - kad već nisi vidio sutrašnjica ( a možda i 11 kosturašica).

Takođe u drugoj asocijaciji nakon otvorenih jezik i mašina za veš morao si razmišljati samo o konačnom rješenju, jer samo ti je ono donosilo pobjedu.

U igri ko zna zna, kad su postavljena tri odgovora u pitanju, a ne znaš odgovor, ne javlja je prvi (33% šanse za tačan odgovor) , već samo ako se protivnik prvi javio - ako promaši gubi 5 poena a tvoje šanse su 50%. 

Ali pošto ti je to prva partija, razumljivo da si imao tremu i nervozu i sigurno ćeš bolje sledeći put odigrati.

...Slazem se sa tobom da sam ispustio pobedu u prvoj igri, to sam i gore napisao, ali i pored svega toga mislim da sam zasluzio da ga dobijem.

A kako cu odigrati sledeci put pogledaj sutra :)

3 za
1 protiv
dejan86
2011-02-22
???

Naravno da ću gledati. Drago mi je kad se neko pojavi sa ove naše Slagalice na TV i uvijek navijam za njih. Šteta je što nisi bar još jednu pobjedu ostvario - vjerovatno bi bila dovoljna za četvrtfinale.

5 za
0 protiv
ćetalj
2011-02-22
???

ćetalj napisa...

Naravno da ću gledati. Drago mi je kad se neko pojavi sa ove naše Slagalice na TV i uvijek navijam za njih. Šteta je što nisi bar još jednu pobjedu ostvario - vjerovatno bi bila dovoljna za četvrtfinale.

...Upravo me ova danasnja partija i kostala cetvrtfinala...

3 za
2 protiv
dejan86
2011-02-22
???

Lijepa partija i odlično si odigrao. Zašto ste ti i protivnik nasmijali kad je pogodio asocijaciju Čaša?

1 za
1 protiv
ćetalj
2011-02-23
???

ćetalj napisa...

Lijepa partija i odlično si odigrao. Zašto ste ti i protivnik nasmijali kad je pogodio asocijaciju Čaša?

...smejao sam se zato sto smo snimali tu asocijaciju skoro pola sata zbog voditeljkinog neprofesionalizma.

Nakon sto sam ja resio kolonu A a on kolonu B ja otvaram D1 on D2 i u tom trenutku sam ja shvatio da je casa, otvaram D3 i voditeljka umesto tog polja procita resenje kolone D ( Sto bi rekao onaj sto je napustio studio , krajnje neprofesionalno). Nakon toga smo morali sve ponovo da snimamo i to nekoliko puta sa istim redosledom otvaranja, medjutim  on je nakon sto je resio kolonu B trebao da kaze dalje i da otvaramo ponovo kolonu D ali nije to uradio vec je pitao voditeljku da li moze konacno resenje(ne znam sto mu je dozvolila) i naravno posto je duga pauza bila shvatio je da je u pitanju casa.

Tu sam izgubio 21 poen a on dobio znaci ukupno su me zeznuli za 42 boda.

4 za
0 protiv
dejan86
2011-02-23
???

I pomislio sam da se nešto desilo što su isjekli. Stvarno prave previše grešaka. Kad je razlika u poenima velika (kao u tvom slučaju), još im može se progledati kroz prste, ali kad svaki poen odlučuje pobjednika...

1 za
1 protiv
ćetalj
2011-02-23
???

Dejane, da si ti meni ziv i zdrav, ja sam prvi polufinalista...I ne mozete da ocekujete da budem tako pristojan kao sto svi vi ocekujete, ipak sam jos klinac i razvijam licnost...Nadam se da cu izbaciti uskoro te klinacke lose osobine ali egocentrizam je sasvim uobicajen za klince mojih godina...A za vukajliju moram reci da sam otvorio na nagovor drugova i familije da obavestavam o prenosima...Inace iskren da budem, navijao sam za tebe Dejane u obe dalje partije...I bilo mi je jako zao kad si izgubio ali nema veze, uspeces neki drugi put...A dotle cu ja pokusati da se popravim..

Pozdrav

3 za
13 protiv
Zare1054
2011-02-23
???

ćetalj napisa...

I pomislio sam da se nešto desilo što su isjekli. Stvarno prave previše grešaka. Kad je razlika u poenima velika (kao u tvom slučaju), još im može se progledati kroz prste, ali kad svaki poen odlučuje pobjednika...

...Sreca pa je razlika u tom trenutku bila prevelika pa nisam morao da se svadjam sa njima i da napustim studio kao onaj stariji gospodin pre  2 meseca :)

1 za
0 protiv
dejan86
2011-02-23
???

Uzgred, zamolicu ih da mi oduzmu nagrade i sve, uopste ih ne zasluzujem ovakvim nepostovanjem ugovora (koji nisam ni procitao)...

3 za
12 protiv
Zare1054
2011-02-23
???

Zare1054 napisa...

Dejane, da si ti meni ziv i zdrav, ja sam prvi polufinalista...I ne mozete da ocekujete da budem tako pristojan kao sto svi vi ocekujete, ipak sam jos klinac i razvijam licnost...Nadam se da cu izbaciti uskoro te klinacke lose osobine ali egocentrizam je sasvim uobicajen za klince mojih godina...A za vukajliju moram reci da sam otvorio na nagovor drugova i familije da obavestavam o prenosima...Inace iskren da budem, navijao sam za tebe Dejane u obe dalje partije...I bilo mi je jako zao kad si izgubio ali nema veze, uspeces neki drugi put...A dotle cu ja pokusati da se popravim..

Pozdrav

...Lepo od tebe sto si navijao za mene, ali ja za tebe dalje ne mogu da navijam Zbog tvog ponasanja i zbog svega sto si napisao na vukajliji...

11 za
1 protiv
dejan86
2011-02-23
???

Zare1054 napisa...

Uzgred, zamolicu ih da mi oduzmu nagrade i sve, uopste ih ne zasluzujem ovakvim nepostovanjem ugovora (koji nisam ni procitao)...

...O cemu ti to ????????????????

2 za
1 protiv
dejan86
2011-02-23
???

Dobro, tvoj izbor za koga ces da navijas, ja idem dalje pa sta bude...Ako mi oduzmu sve nema veze, ionako sam se prijavio iz zezanja, zivot ide dalje...I sa vukajlije sam banovan zbog toga...

Necu vise da komentarisem ovo

1 za
13 protiv
Zare1054
2011-02-23
???

Zare1054 napisa...

Dobro, tvoj izbor za koga ces da navijas, ja idem dalje pa sta bude...Ako mi oduzmu sve nema veze, ionako sam se prijavio iz zezanja, zivot ide dalje...I sa vukajlije sam banovan zbog toga...

Necu vise da komentarisem ovo

...Naravno da je moj izbor, i zato cu navijati za decka od koga cu sutra izgubiti , kulturan decko,  koji me je posteno dobio i koji se sa postovanjem ophodi prema svojim protivnicima,   za razliku od tebe  ... 

Dovidjenja i prijatno 

14 za
0 protiv
dejan86
2011-02-23
???

dejan86 napisa...

U utorak se emituje emisija u kojoj sam tesno izgubio od ovog decka i u kojoj sam u 2 situacije bio ostecen ali to naravno nece biti emitovano. Snimanje je trajalo sat vremena jer se decko nekoliko puta raspravljao sa Milkom kao da mu zivot zavisi od toga (a imao je pre toga 6 pobeda u nizu tako da mu 7 partija nije uopste bila bitna). Na kraju emisije ga pitam kako to da je svaki put  u ko zna zna se javio pre mene, jel ima neka fora, to bi mi znacilo jer sam i ja prosao dalje pa da znam za sledecu partiju kad da klikcem i on nije hteo da mi kaze. Inace na snimanju sam mu upoznao oca koji je izuzetno fin i kulturan covek tako da ne znam na koga je mali povukao kad se tako ponasa.

Nadam se da ce decko naleteti u cetvrtfinalu na nekog ozbiljnijeg protivnika koji ce ga razbiti i spustiti malo na zemlju 

...I da Dejane, moj otac je umro pre nego sto sam se ja rodio, upoznao si moju majku i njenog decka...

5 za
0 protiv
Zare1054
2011-02-23
???

moram da priznam da davno nisam gledao kvalitetniju slagalicu, oba igraca su bila sjajna. dejan je napravio odlucujuću prednost u prvoj igri, koju je odigrao maestralno. skocko rutinski, vidi se da covek redovno posecuje ovaj sajt.

dejane, sve lici na moje ucesce pre devet godina. izgubio sam od takmicara, koji je zabelezio 7 pobeda, drugu sam pobedio ubedljivo, preko 100 razlike, da bih u trecoj emisiji izgubio, ispostavilo se na kraju od pobednice tog ciklusa. vodio sam do asocijacija, ali je devojka brze resila poslednju asocijaciju. da napomenem da je i tada bilo ponavljanja igara, tako da je to sastavni deo slagalice godinama.

ipak ucesce u slagalici je stvarno jedno neverovatno iskustvo.

sto se tice zareta, neprofesionalno je bilo to sto je unapred izneo podatke o emisijama u kojim je ucestvovao. trebalo bi takmicari da potpisuje neke ugovore pred ucesce. vidimo koliko je internet mocan medij i zasto mnogi zele da ga kontrolisu i cenzurisu. informacije su nam dostupne na samo jedan klik.

9 za
0 protiv
zivko.curcic
2011-02-23
???

Zare1054 napisa...

Uzgred, zamolicu ih da mi oduzmu nagrade i sve, uopste ih ne zasluzujem ovakvim nepostovanjem ugovora (koji nisam ni procitao)...

...

Da budemo iskreni, nećeš ti tražiti da ti oduzmu nagrade, nego će ti u stvari najverovatnije sve oduzeti,a možda će te i tužiti jer si ispao neviđeno pglu i otkrivao detalje o emisijama pre njihovog prikazivanja što je otvoreno kršenje ugovora koji očigledno nisi pročitao kad si ga potpisivao.

p.s.Sad sam bio na forumu Vukajlije i nisi banovan (nažalost).

12 za
2 protiv
vojvoda021
2011-02-23
???

vojvoda021 napisa...

Zare1054 napisa...

Uzgred, zamolicu ih da mi oduzmu nagrade i sve, uopste ih ne zasluzujem ovakvim nepostovanjem ugovora (koji nisam ni procitao)...

...

Da budemo iskreni, nećeš ti tražiti da ti oduzmu nagrade, nego će ti u stvari najverovatnije sve oduzeti,a možda će te i tužiti jer si ispao neviđeno pglu i otkrivao detalje o emisijama pre njihovog prikazivanja što je otvoreno kršenje ugovora koji očigledno nisi pročitao kad si ga potpisivao.

p.s.Sad sam bio na forumu Vukajlije i nisi banovan (nažalost).

...nemojte da se palite za to oduzimanje nagrada, naravno da mu ih niko nece oduzeti

5 za
2 protiv
klasicna budala
2011-02-24
???

vojvoda021 napisa...

p.s.Sad sam bio na forumu Vukajlije i nisi banovan (nažalost).

Ne nasedajte na provokacije ovog trola, ovo je neki drugi lik koji se predstavlja kao onaj zare. Ne bi se onaj izvinjavao no

2 za
4 protiv
Dakinsljam
2011-02-24
???

Jos da potvrdim, ovaj lik ima 25.43 poena po igri, mislim da nije realno onako lose da resava igru slagalica sa ovim prosekom i onolikim brojem odigranih igara.

2 za
3 protiv
Dakinsljam
2011-02-24
???

Ne mogu da komentarisem samu koncepciju slagalice, ugovor, postovanje ili nepostovanje pravila, jer sa tim nisam upoznata (par puta sam htela da se prijavim, ali ne znam kako bih se snasla pred kamerama) , ali itekako mogu ponasanje takmicara. Kao neko ko je po godinama izmedju Dejana i Zarka, moram da kazem kako nisu svi 'klinci' samozivi, narcisoidni i gordi...To nema veze sa godinama, to je stvar kvaliteta licnosti i kucnog vaspitanja. Tako da 'ja sam klinac, to je normalno' nije nikakvo opravdanje. 

Dejane, odrzao si svima lekciju iz lepog ponasanja, kulture, odnosa prema protivniku, prema ljudima generalno. Svaka cast, i sve pohvale na tvoj racun. Sigurna sam da ce sledece tvoje ucesce biti mnogo uspesnije. 

17 za
1 protiv
Dragana Kuljanin
2011-02-25
???

Dejane, da li tvoje emisije imaju negde on-line?

2 za
1 protiv
Fellow
2011-02-25
???

Fellow napisa...

Dejane, da li tvoje emisije imaju negde on-line?

...Nema, drugar mi je snimio prve 2 emisije al mu je  nazalost " riknula masina" dok je snimao trecu. 

3 za
0 protiv
dejan86
2011-02-26
???

Dragana Kuljanin napisa...

 ne znam kako bih se snasla pred kamerama...

... u tome i jeste sva fora. Neko se snađe, neko ne. Svi imaju manje-više dobro znanje. Ali ne umije svako da se iznese sa tremom.

6 za
0 protiv
Zimba
2011-02-26
???

ko je ovaj takmičar Nikola..recite mi prezime..njega tražim sve vrijeme...
 

2 za
0 protiv
Zor Đevojka
2011-04-09
???

upravo se večeras takmiči s nekim Igorom

0 za
2 protiv
Zor Đevojka
2011-04-09
???

pa gledaj sutra pa ces da vidis a moyes i prekosutra jer igraju u 4 emisije a mozes i reprize da gledas ujutru a moyes ako imas rts satelit i tu da gledas u 4 i 30, a mozes i na internetu na rts sajtu uzivo u 4 i 30, a mogla si i juce da gledas i u cetvrtfinalu u 3 emisije i u polufinalu u 2 emisije i u kvalifikacijam u par emisija i sve to puta 2 zbog repriza ali ipak puta 3 zbog rts satelita i i nterneta, a mozes da pogledas njegov fejsbook profil sad odmah a to ti je isto kao da si ga dovela u malu sobu sa velikim yidom koji je sa druge strane prozor i tu ga ispropitivala sve sto te zanima.  evo ti : http://www.facebook.com/NikolaZivanovic82

4 za
0 protiv
klasicna budala
2011-04-09
???

puno ti hvala..ne brini, bezbijedan je što se mene tiče :)

3 za
0 protiv
Zor Đevojka
2011-04-09
???

То се другарица твоје другарице интересује за њега? smiley

2 za
0 protiv
Matorac
2011-04-11
???

ne burazerE, no majka..

4 za
1 protiv
Zor Đevojka
2011-04-13
???

Šta bi sa ovim Žarkom na kraju? Lik je stvarno ispao nekorektan i nimalo nije ispoštovao to što su ga pozvali...

2 za
2 protiv
Dušan Antić
2011-05-23
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0128 sec.

Copyright © 2024