NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

pitanje supervizoru . problem

imam sličan problem kao zaratustra, odnosno sin i cerka imaju otvorene naloge i ima vec par dana ne mogu se ulogovati na svoje korisnicko ime tj. ono je promijenjeno za jedno slovo, kako ? sta da uradim ? pozdrav miro1969

3 za
0 protiv
Djole987
2011-06-25
???

Djole987 napisa...

imam sličan problem kao zaratustra, odnosno sin i cerka imaju otvorene naloge i ima vec par dana ne mogu se ulogovati na svoje korisnicko ime tj. ono je promijenjeno za jedno slovo, kako ? sta da uradim ? pozdrav miro1969

...Ja sam mu promenio lozinku. Nova lozinka je ''asd''. Vratio sam mu i staro ime. Izvinite zbog neprijatnosti...

2 za
5 protiv
Jebi se supervizore sto si mi onemogucio da pisem
2011-06-25
???

Ja sam inace vec i pre napisao da su svima kojima je uhakovan nalog nove adrese ''asd'', ali kada niko ne cita komentare na prvoj strani...

0 za
6 protiv
Jebi se supervizore sto si mi onemogucio da pisem
2011-06-25
???

ok. u redu je. prošlo.

3 za
1 protiv
miro1969
2011-06-25
???

I sta da ja radim sada kad me covek upropasti poslednja dva dana?

Na mom nalogu igra neko drugi, bio sam pod imenom Ivica Svrzic, a sada pise Albert Ajnstajn.

2 za
1 protiv
srbijadotokija
2011-06-26
???

login: Ivica Svrzic

password: asd

smiley

0 za
5 protiv
Jebi se supervizore sto si mi onemogucio da pisem
2011-06-26
???

Rezultat od 30.-og juna je greskom umesto u junskoj , zavrsio u julskoj listi.

1 za
1 protiv
raborg
2011-07-01
???

Kakve veze imaju jastuk i pecat?

Kako je moguce da za bubanj stavite potok kao asocijaciju? Jako je glupo i vredja inteligenciju!!!

Ako mi koji pisemo Vama mozemo ikako da uticemo na to sta ce ubuduce biti na asocijacijama, zamolili bi smo da se obrati paznja na "JASNE ASOCIJACIJE".

HVALA UNAPRED!!!

1 za
13 protiv
dunjainemanja
2011-07-28
???

Ako sam dobila tacan broj, zasto imam nula bodova? Veza se nije prekidala

0 za
3 protiv
Dzejn Do
2011-08-02
???

Juče sam SMS uplatio za rang listu i dobio povratni odgovor da mi je dodijeljen korisnički nalog.

Šta dalje da uradim da se na rang listi pojavi moje ime.

3 za
2 protiv
Nusret Salkić
2011-08-11
???

Nusret Salkić napisa...

Juče sam SMS uplatio za rang listu i dobio povratni odgovor da mi je dodijeljen korisnički nalog.

Šta dalje da uradim da se na rang listi pojavi moje ime.

... izgleda da ste poslali uplatu za neki drugi nalog. Javite nam se preko e-maila i napišite broj telefona sa kojeg ste slali pa ćemo pogledati.

4 za
0 protiv
Supervizor
2011-08-12
???

Nusret Salkić napisa...

Juče sam SMS uplatio za rang listu i dobio povratni odgovor da mi je dodijeljen korisnički nalog.

Šta dalje da uradim da se na rang listi pojavi moje ime.

... poslali ste uplatu za nalog 323064 umesto za 353064. Pošto vidim da ovaj drugi svakako ne igra igre, prebaciću Vam uplatu na pravi nalog. Pozdrav.

4 za
0 protiv
Supervizor
2011-08-14
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0120 sec.

Copyright © 2024