NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

Olimpijac

Jel igra neko sa ovog foruma igricu Olimpijac?

1 za
2 protiv
dejan86
2012-05-18
???

Odigrao sam ja jednu partiju, ali nemam Telenor broj,  tako da nisam u igri za nagrade. Igrica je slična Konkviztadoru.

0 za
1 protiv
Paun93
2012-05-18
???

Paun93 napisa...

Odigrao sam ja jednu partiju, ali nemam Telenor broj,  tako da nisam u igri za nagrade. Igrica je slična Konkviztadoru.

...Nisam ni ja imao Telenorov broj al sam ga uzeo samo zbog ovog kviza.

3 za
3 protiv
dejan86
2012-05-18
???

I šta je bilo u finalu, gde se uopšte održavalo, pretpostavljam da je u prostorijama Telenora?!

1 za
1 protiv
Terminator
2012-06-10
???

Ima ovde imena pobednika i slika sa polufinala i finala, ali i mene bi zanimale pojedinosti. Da li su bila nova pitanja?

https://www.facebook.com/Olimpijac

1 za
2 protiv
baron-samedi
2012-06-10
???

Bila su nova pitanja ( koja su bila  nenormalno teska). Svih 36 takmicara u polufinalu su bili pribliznog znanja. Od 12 nosioca u  polufinalu, dalje je proslo samo 5 ( od kojih su na kraju cetvorica osvojila glavnu nagradu ) i 7 ne nosioca. Pobednici su Aleksandar Đurić, Aleksandar Marjanović, Novak Maletin i Marko Ćitić. Sasvim zasluzeno su pobedili, mada i da je neko drugi dobio ne bi bilo ne zasluzeno. Inace, voljom zreba Omer Ekic i Jovan Cuk su trebali igrati u finalu jedan protiv drugog ali su obojica ispala u polufinalu tako da do tog okrsaja nije doslo. 

6 za
1 protiv
dejan86
2012-06-11
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0095 sec.

Copyright © 2024