NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

Predlozi

Molio bih Supervizora da omoguci opciju editovanja postova.

Inace, ako postoji mogucnost, mozda bi  valjalo da se malo sredi preglednost foruma, tj. da se postavi par sekcija, pa da se ulaskom na te sekcije i odgovarajuce podsekcije prave odgovarajuci topici. Neke od sekcija su vec navedene ovde, kao sto su primedbe, sport. Ostale bi mogle recimo da budu: drustvo ( politika+ekonomija ), mediji ( kvizovi, filmovi, isl ), umetnost ( muzika, strip, knjizevnost isl ) i ostalo ( racunari, letovanja, zimovanja, korisni linkovi, slike, pomoc isl ).

0 za
0 protiv
Kalimist
2010-07-19
???

Editovanje je jedna od stvari koje lično ne volim na drugim forumima, naročito kada ljudi 5 dana kasnije nešto izmene, pa svi odgovori na tu poruku izgube smisao jer nema više istog konteksta. Jedini način za izmenu je trenuno "izbriši pa postavi ponovo".

Doduše, problem je što teme ne mogu da se brišu, na tome mora još da se poradi. Za sada ću ručno da popravim ovu temu dok to ne napravimo.

Što se tiče sekcija, ideja je da se koriste tagovi, pa mogu u istoj temi da pričam o ekonomiji i filmu ako je npr. tema ekonomska kriza u Holivudu :)

Klikom na naziv kategorije bilo gde na forumu se isti automatski filtrira po toj kategoriji. Moguće je kombinovati i nekoliko kategorija na taj način. Naravno, sve ovo će imati mnogo više smisla kada bude bilo mnogo više poruka.

1 za
0 protiv
Supervizor
2010-07-19
???

Sto se tice editovanja, ni ja ga ne volim preterano, ali se desi da ako kucam brze napravim neku glupost, pa to posle ne lici ni na sta. Dakle edit opravdavam zbog takvih stvari i gramatickih gresaka, ali vas rezon protiv edita stvarno ima smisla.

Sto se tice filtriranja kroz tagove, sve je ok, nemam problema s tim, razmisljao sam samo o malo vecoj preglednosti, ali to moze i drugacije da se sredi.

 

/Kalimist

 

P.S. Ocekivao sam sliku Chuck Norrisa kao avatar, Supervizore! Ako ne to, onda bar Milka Canic! :)

0 za
0 protiv
Marvin
2010-07-20
???

Marvin napisa...

P.S. Ocekivao sam sliku Chuck Norrisa kao avatar, Supervizore! Ako ne to, onda bar Milka Canic! :)

... zanimljiva ideja. Ako nađem neku dobru, što da ne.

1 za
0 protiv
Supervizor
2010-07-20
???

Mozda je jedna od mogucih opcija da se omoguci editovanje tokom prvih 10 minuta od trenutka slanja poruke?

smiley

0 za
1 protiv
vesnavignjevic
2010-07-21
???

vesnavignjevic napisa...

Mozda je jedna od mogucih opcija da se omoguci editovanje tokom prvih 10 minuta od trenutka slanja poruke?

smiley

... da, to nije losa ideja. U stvari trenutno brisanje tako radi, dozvoljeno je do sat vremena ako se ne varam. Trenutno editovanje = copy + brisanje + paste + izmena.

1 za
0 protiv
Supervizor
2010-07-21
???

Da li postoji mogucnost pregledanja samo novih poruka, umesto cele teme svaki put kad se neka tema otvori? Neke teme su zaista interesantne, ali ne mogu svaki put da se setim koja je poslednja poruka koju sam procitala, pa cesto gubim dosta vremena da je nadjem.

Da li postoji mogucnost da najnovije poruke budu na vrhu stranice, umesto na dnu? Naravno, po izboru, kako kome odgovara. Mada, ovo i nije neophodno, ako je moguce ispuniti prvi zahtev ;-)

 

Mozda ove opcije vec postoje, ali ja nikako ne uspevam da ih pronadjem... Unapred hvala na pomoci!!!

2 za
0 protiv
vesnavignjevic
2010-08-27
???

vesnavignjevic napisa...

Da li postoji mogucnost pregledanja samo novih poruka, umesto cele teme svaki put kad se neka tema otvori?

... trenutno ne, ali bi bilo dobro. Biće uskoro napravljeno.

0 za
0 protiv
Supervizor
2010-08-27
???

Supervizor napisa...

... trenutno ne, ali bi bilo dobro. Biće uskoro napravljeno.

... uskoro = upravo sada. smiley

2 za
0 protiv
Supervizor
2010-08-27
???

Koliko primecujem, novost je da su sakrivene neke poruke (za cim mozda i nije bilo potrebe, da je prethodno omoguceno samo citanje novih poruka), ali i dalje ne mogu da pogledam samo neprocitane poruke. Ako je i to pusteno u rad, kako se do te opcije dolazi? smiley

1 za
0 protiv
vesnavignjevic
2010-08-27
???

vesnavignjevic napisa...

Koliko primecujem, novost je da su sakrivene neke poruke (za cim mozda i nije bilo potrebe, da je prethodno omoguceno samo citanje novih poruka), ali i dalje ne mogu da pogledam samo neprocitane poruke. Ako je i to pusteno u rad, kako se do te opcije dolazi? smiley

... za postojeće teme nikako, jer do sada nismo pratili ko je šta video od posetioca foruma pa sistem nema dovoljno informacija da bi sakrio pročitane poruke. Tek kada posetite neku temu drugi put počinje da radi skrivanje...

Od sada sistem pamti šta ste pročitali kada otvorite stranicu sa nekom temom. Sledeća poseta toj temi Vam skriva sve poruke koje ste već videli, uz 2 izuzetka:

  1. prva poruka koja otvara temu se uvek vidi
  2. poslednje 3 poruke u svakoj temi se uvek vide
0 za
0 protiv
Supervizor
2010-08-27
???

Odlicno je!!!

 

Hvala puno na ulozenom trudu!!! ;-)

2 za
0 protiv
vesnavignjevic
2010-08-28
???

Slagalica je super.Mislim da bi mozda bila i bolja kada bi mogli da napravite da u nekoj varijanti igramo i jedni protiv drugih on-line.Kada bi to bilo izvodljivo bili bi ste bolji i od prave tv slagalice.Razmislite malo na tu temu,a ja cu u svakom slucaju nastaviti da resavam zadatke kao i do sada jer nije sve u resavanju-moze i mnogo toga zanimljivog da se nauci.Pozdrav Tatjana.

2 za
0 protiv
Tatjana Arsic
2010-09-13
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0159 sec.

Copyright © 2024